آخرین نسخه آزمایشی اندروید 11 اکنون در دسترس می باشد

اندروید 11

گوگل روز گذشته آخرین نسخه آزمایشی اندروید 11 را منتشر کرد و باید گفت که چیز جدیدی نسبت به نسخه قبلی در این جا وجود ندارد . در این آپدیت تمرکز اصلی بر روی ثبات پلتفرم بوده است و این نسخه تقریباً همه چیز را برای توسعه دهندگان نهایی می کند.


این نسخه آزمایشی تقریبا تمام آن چیزی که در نسخه نهایی اندروید 11 وجود خواهد داشت را پوشش می دهد .نسخه نهایی اندروید 11 در تاریخ 18 شهریور ماه مثل همیشه در ابتدا برای گوشی های گوگل پیکسل منتشر خواهد شد و سپس به تدریج و البته به آرامی برای دیگر گوشی های اندرویدی هم در دسترس قرار خواهد گرفت .

برای آزمایشی یا بتا اندروید به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا زودتر از دیگر کاربران از ویژگی های جدید لذت ببرند و به گوگل هم این امکان را می دهد تا نسخه جدید را روی هزاران دستگاه مورد آزمایش قرار دهد و مشکلات شناسایی شده را برطرف کند .البته توصیه می شود که از نصب این نسخه ها بر روی گوشی اصلی خودتان خودداری کنید .

آخرین نسخه آزمایشی اندروید 11

کاربران گوشی های پیکسل 2 تا 4 می توانند برای دریافت مستقیم به روزرسانی های آزمایشی در برنامه بتا از طریق این لینک ثبت نام کنند .در پایین این صفحه روی قسمت get the beta ضربه بزنید و سپس باید روی گزینه “مشاهده دستگاه های واجد شرایط خود” کلیک کنید.در نهایت دستگاه واجد شرایط خود را انتخاب کنید تا به زودی یک اعلان روی گوشی شما برای دریافت به روزرسانی فرستاده شود .

مطلب مرتبط » اندروید 11 یک روش جالب و جدید برای چت کردن معرفی می کند

اندروید 11 برخلاف اندروید 10 زیاد تغییرات ظاهری نداشته و یک سیستم نوتیفیکیشن جدید و قابلیت Bubbles یا حباب چت ، از جمله مهم ترین ویژگی های جدید آن می باشند و تجربه جدیدی را در چت کردن با برنامه های پیام رسان مختلف به ارمغان می آورد .ویژگی های مفید دیگری از جمله ضبط صفحه داخلی یا منوی پاور جدید هم در این نسخه وجود دارد .

منبع phonearena


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *