چگونه از ویژگی دوستان نزدیک در اینستاگرام استفاده کنیم ؟

دوستان نزدیک اینستاگرام

ویژگی دوستان نزدیک در اینستاگرام یا close friends حدود یک سالی هست که در دسترس کاربران این شبکه اجتماعی محبوب قرار گرفته و شما به کمک این قابلیت می توانید استوری های خود را تنها با فالوورهای دلخواه و انتخاب شده خود به اشتراک بگذارید .


ویژگی دوستان نزدیک در اینستاگرام می تواند بسیار مفید باشد به خصوص اگر شما می خواهید محتوایی بحث برانگیز یا خصوصی منتشر کنید .فیسبوک به عنوان مالک و توسعه دهنده اینستاگرام اخیرا اپلیکیشن جدید با نام Threads را هم منتشر کرده است که مخصوص پیام رسانی و چت با دوستان نزدیک شماست .اگر این برنامه را نصب کنید زمانی که فردی از دوستان نزدیک برای شما پیام ارسال کند ، آن را در Threads به جای اینستاگرام دریافت خواهید کرد .

علاوه بر این Threads شامل چندین ویژگی دیگر می باشد که در اینستاگرام به آنها دسترسی ندارید .در این جا می توانید با سرعت بیشتر عکس های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید یا از قابلیت Auto Status برای تنظیم خودکار وضعیت شما براساس موقعیت مکانی و میزان باتری گوشی شما ، می توانید استفاده کنید .

مطلب مرتبط » چگونه نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهیم ؟

در صورتی که نمی دانید چگونه افرادی را به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کنید ، ما نحوه شروع کار را به شما نشان خواهیم داد. می توانید این کار را از طریق اینستاگرام یا از طریق Threads انجام دهید.

ایجاد لیست دوستان نزدیک در اینستاگرام

1.ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی اندروید یا آیفون خود شوید و روی عکس پروفایل خود در پایین ضربه بزنید .

2.در این صفحه روی آیکن سه خط در بالا ضربه بزنید تا منوی کناری ظاهر شوید .

3.در این جا گزینه Close Friends یا دوستان نزدیک را انتخاب کنید .

 ویژگی دوستان نزدیک در اینستاگرام

4.در این قسمت روی دکمه Get Started ( شروع کار ) ضربه بزنید .سپس لیستی از افراد پیشنهادی را خواهید دید .افراد دلخواه را انتخاب کنید و روی Create List ( ایجاد لیست ) ضربه بزنید .

5.از این پس زمانی که به صفحه Close Friends مراجعه کنید ، لیست دوستان نزدیک خود را خواهید دید .اگر می خواهید کسی را به این لیست اضافه کنید روی دکمه Add در بالا ضربه بزنید .

اضافه کردن دوستان نزدیک به اینستاگرام

از این پس می توانید برای ارسال یک استوری برای دوستان نزدیک خود مشابه تصویر زیر روی دکمه Close Friends ضربه بزنید .

ارسال استوری برای دوستان نزدیک

همچنین اگر از اپلیکیشن Threads استفاده می کنید می توانید به راحتی از منوی کناری برنامه روی گزینه Choose Close Friends ضربه بزنید و لیست دوستان نزدیک خود را ایجاد کنید .

منبع theverge


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *