آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 3.1 و نوکیا 5.1 راه اندازی شد

nokia 5 update in android 9

آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 3.1 و نوکیا 5.1 در حالی از امروز شروع شده است که این دو گوشی جزئی از برنامه اندروید One گوگل هستند که علاوه بر ارائه یک نسخه خالص اندروید ، وعده به روزرسانی های مدام و سریع را می داد !

با این حال در مورد سومین مورد این وعده به نظر می رسد که شکست خورده و در حالی که گوشی های پیکسل گوگل به اندروید 11 مجهز شده اند ، نوکیا 3.1 و نوکیا 5.1 تازه می توانند به اندروید 10 به روزرسانی شوند .در هر صورت این آپدیت مورد انتظار اکنون برای این دو گوشی رده پایین راه اندازی شده و باید به یاد داشت که گوشی های پرچمدار گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 نتوانستند این به روزرسانی را دریافت کنند .

اما خبر بد این است که موج اول این به روزرسانی تنها برای کاربران برخی از کشورها که نام ایران در بین آنها نیست ، تا یک هفته آینده در دسترس خواهد بود و هنوز اطلاعاتی در مورد این که چه زمانی این به روزسانی برای تمام کاربران دنیا منتشر خواهد شد در دست نیست اما انتظار می رود تا یک ماه آینده این کار انجام شود .

With Nokia 3.1 and 5.1 receiving Android 10, HMD Global is completing its update queue

آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 3.1 و نوکیا 5.1 شامل تمام ویژگی های جدید در این نسخه خواهد بود و شما می توانید پس از دریافت این به روزرسانی از قابلیت های دارک مود یا تم تاریک سراسری ، ژست های حرکتی جدید ، حالت جدید تمرکز ، کنترل های بیشتر بر روی حریم خصوصی و غیره استفاده کنید .

این دو گوشی که در سال 2018 با سیستم عامل پیش فرض اندروید 8.0 معرفی شده اند ، اکنون دومین به روزرسانی اصلی خود را هم دریافت خواهند کرد و بعید به نظر می رسد که در لیست اندروید 11 حضور داشته باشند اما تا یک سال دیگر به روزرسانی امنیتی را دریافت خواهند کرد .

nokia_5.1_android_10_ota

اکنون شرکت HMD گلوبال تمام دستگاه های واجد شرایط خود را به اندروید 10 مجهز کرده و تنها این دو گوشی مانده که به زودی تمام کاربران می توانند آن را دریافت کنند .

مطلب مرتبط :
بررسی اندروید 10 : تمام ویژگی ها و قبلیت های جدید
جدول زمانی انتشار به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی های نوکیا منتشر شد

منبع androidpolice


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *