آپدیت اندروید 10 برای گوشی نوکیا 5.1 پلاس هم شروع شد

نوکیا 6.1 پلاس

HMD Global که گوشی های با برند نوکیا را عرضه می کند ، بهترین عملکرد را در بین تمام تولیدکنندگان اندرویدی در ارائه بروزرسانی های این سیستم عامل دارد .آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 5.1 پلاس در حالی از امروز شروع شده که دو گوشی نوکیا 6.2 و نوکیا 2.3 هم در این ماه این بروزرسانی را دریافت کرده اند .


امروز مدیر ارشد محصولات نوکیا ، Juho Sarvikas ، در توئیتی اعلام کرده که این شرکت سرانجام در حال به روزرسانی بسیار مورد انتظار اندروید 10 به نوکیا 5.1 پلاس است.براساس برنامه زمانبندی از پیش منتشر شده ، گوشی ارزان قیمت نوکیا 1 پلاس هم باید در این ماه به آخرین نسخه اندروید ارتقا پیدا کند و پس از آن چهار مدل دیگر باقی می ماند که تا پایان تابستان این بروزرسانی برای آنها هم منتشر خواهد شد .

آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 5.1 پلاس با شماره ساخت V3.11A و به همراه بسته امنیتی ماه آوریل منتشر می شود و در فاز اول این بروزرسانی 10 درصد کاربران این گوشی به آن دسترسی خواهند داشت که نام ایران در این لیست نیست و اگر شما صاحب این گوشی هستید باید تا 10 روز آینده صبر کنید .

آپدیت اندروید 10 برای نوکیا 5.1 پلاس

مطابق انتظار با دریافت این نسخه جدید اندروید می توانید از ویژگی های جدیدی مانند حالت تاریک سراسری ، ژست های ناوبری جدید ، کنترل های بیشتر روی حریم خصوصی ،حالت جدید تمرکز و قابلیت پاسخ های هوشمند ، بهره مند شوید .

مطلب مرتبط » آمار فروش گوشی های هوشمند نوکیا به شدت کاهش یافته است

در پایان باید گفت که گوشی نوکیا 5.1 پلاس در مرداد ماه سال 97 با سیستم عامل پیش فرض اندروید 8 Oreo عرضه شده و از آنجایی که این گوشی مانند اکثر مدل های دیگر نوکیا جز برنامه اندروید One گوگل بوده ،حالا دو بروزرسانی اصلی اندروید را دریافت کرده و تا یک سال دیگر هم بروزرسانی های امنیتی را دریافت خواهد کرد .

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *