آپدیت جدید نوکیا 7 پلاس می تواند برخی اشکلات آن را رفع کند

نوکیا 7 پلاس یک گوشی میان رده نسبتا قدیمی می باشد که در اسفند ماه سال 97 معرفی و عرضه شد.اکنون آپدیت جدید نوکیا 7 پلاس منتشر شده که در کنار بسته امنیتی ماه سپتامبر یک به روزرسانی تعمیراتی نیز می باشد و می تواند برخی اشکالات را رفع کند .


شرکت HMD گلوبال از زمان تولید گوشی های جدید نوکیا ، عملکرد بسیار خوبی در ارائه به روزرسانی های منظم و مداوم برای دستگاه های خود داشته است به طوری که امسال تقریبا اکثر مدل های نوکیا به اندروید 10 مجهز شدند حتی گوشی ارزان قیمت نوکیا 1 .

آپدیت جدید نوکیا 7 پلاس با شماره ساخت 00WW_4_16B اکنون شروع به راه اندازی شده است .این یک به روزرسانی تعمیر و نگهداری است که همراه با بسته امنیتی ماه سپتامبر 2020 منتشر می شود ، بنابراین شامل برخی اصلاحات و رفع اشکالات می باشد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد .

آپدیت جدید نوکیا 7 پلاس

نوکیا 7 پلاس در سال 2018 با سیستم عامل پیش فرض اندروید 8 معرفی و عرضه شد و از آن جایی که این گوشی مانند اکثر گوشی های جدید نوکیا جز برنامه اندروید One گوگل هستند ، از نظر نرم افزاری به طور مداوم به روز بوده است.این گوشی در مهر ماه سال 97 به اندروید 9 آپدیت شد و اندروید 10 را در بهمن ماه 98 بدست آورد .با این حال بعید به نظر می رسد که امسال این دستگاه در لیست دریافت کنندگان اندروید 11 باشد .

مطلب مرتبط :
تصاویر نوکیا 7.3 5G طراحی و برخی مشخصات آن را فاش کرد
آمار فروش گوشی های هوشمند نوکیا به شدت کاهش یافته است

منبع gsmarena


Error: View 7ec3f2539n may not exist
Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *