آپدیت جدید گلکسی A50 اس قابلیت ضبط از صفحه نمایش را اضافه می کند

ضبط صفحه در گوشی های سامسونگ

قابلیت ضبط از صفحه نمایش یا screen recorder یکی از مفیدترین ویژگی های موجود در رابط کاربری One 2.0 می باشد که متاسفانه سامسونگ تصمیم گرفته آن را منحصر به گوشی های میان رده بالا و پرچمداران نگه دارد .با این حال اکنون در آپدیت جدید گلکسی A50 اس این ویژگی وجود دارد .


سامسونگ در هفته های گذشته به روزرسانی One UI 2.1 را برای گلکسی A51 منتشر کرد که در این آپدیت گزینه ضبط صفحه یا Screen recorder برای این گوشی اضافه شده اما به دلایل نامشخص این ویژگی کار نمی کند و زمانی که شما روی دکمه ضبط ضربه می زنید ، هیچ اتفاقی نمی افتد .

در گلکسی A50s ، ضبط صفحه نمایش کار می کند و امکان تنظیماتی مانند وضوح فیلم و خاموش و روشن کردن صدای محیط هم وجود دارد. و به نظر می رسد که در برخی از بازارها این قابلیت برای پرفروش ترین گوشی امسال سامسونگ ، یعنی گلکسی A51 هم کار می کند و این احتمال وجود دارد که این ویژگی در آینده برای دیگر گوشی های پرچمدار این شرکت از جمله گلکسی A50 هم منتشر شود.

آپدیت جدید گلکسی A50 اس

آپدیت جدید گلکسی A50 اس شامل موارد دیگری هم می باشد، از جمله امکان استفاده از فلاش در هنگام گرفتن عکس در رزولوشن 48 مگاپیکسلی با دوربین عقب و همچنین به گفته برخی از کاربران ، با نصب این به روزرسانی عملکرد تشخیص اثر انگشت هم بهبود می یابد.

مطلب مرتبط » اپلیکیشن AZ Screen Recorder : ضبط صفحه در گوشی اندرویدی را شروع کنید

این به روزرسانی علاوه بر این ها شامل بسته امنیتی ماه مه اندروید نیز می باشد با نسخه فریمور A507FNXXU4BTD3 در حال انتشار است .هم اکنون کاربران این گوشی در هند به این آپدیت جدید دسترسی دارند و انتظار می رود تا هفته های آینده برای دیگر مناطق دنیا هم در دسترس باشد .با این حال اگر می خواهید از رسیدن این به روزرسانی به دستگاه خود مطمئن باشید ، به قسمت به روزرسانی نرم افزار در برنامه تنظیمات گوشی بروید .

منبع sammobile


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *