آپدیت جدید گلکسی S9 و S9+ با ایموجی های واقعیت افزوده بیشتر و ویژگی تداوم تماس منتشر شد

galaxy s9 /www.pilotnews.ir

سامسونگ آپدیت جدید گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس را منتشر کرده است که کاربران این دو گوشی پرچمدار با دریافت این بروزرسانی جدید می توانند از ایموجی های واقعیت افزوده یا AR Emoji بیشتر و قابلیت تدوام تماس یا پیام بهره مند شوند .


آپدیت جدید گلکسی S9 و S9 + با شماره G96FXXU6CSG8 و با حجمی حدود 533 مگابایت منتشر شده است .این آپدیت جدید که هم اکنون برای کاربران این دو گوشی در کشور آلمان در دسترس می باشد و علاوه بر ویژگی های جدید شامل بسته امنیتی ماه ژوئیه نیز می باشد که می تواند دستگاه شما را از خطرات امنیتی ایمن نگه دارد .

بهبودهای مربوط به قسمت AR Emoji شامل مواردی مانند رابط کاربری جدید با حالت های جداگانه برای کودکان kids و بزرگسالان adults و فرآیند ثبت چهره باز طراحی شده می باشد .علاوه بر این در بروزرسانی جدید برخی از مشکلات گزارش شده برای حالت شب Night که در بروزرسانی ماه قبل به برنامه دوربین این دو گوشی اضافه شده بود ، هم برطرف شده است.

آپدیت جدید گلکسی S9

سامسونگ در این بروزرسانی جدید ویژگی تداوم تماس یا پیام را هم برای گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس اضافه کرده است که به شما این اجازه را می دهد تماس ها و پیام ها را در دستگاه های سازگار دیگر مانند تبلت گلکسی Tab S4 یا Tab S5e که از حساب سامسونگ مشترک با گوشی بهره می برند ، دریافت کنید .

مطلب مرتبط : با قابلیت های مخفی در گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس آشنا شوید

مطابق معمول این بروزرسانی که به تازگی منتشر شده است ، در روزها و هفته های آینده به تدریج برای تمام کاربران این دو گوشی در سراسر دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت .با این حال شما می توانید در تنظیمات گوشی و در قسمت Software Update وجود این بروزرسانی جدید باخبر شوید .

منبع gsmarena


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *