آپدیت One UI 2.5 برای گلکسی A70 و A50 اس منتشر شد

گوشی گلکسی A70

سامسونگ از چند ماه قبل شروع به انتشار به روزرسانی نرم افزاری جدیدی برای گوشی های خود کرده است که می تواند ویژگی های متفاوتی را به همراه داشته باشد .اکنون آپدیت One UI 2.5 برای گلکسی A70 و A50 اس منتشر شده است که البته این شامل تمام ویژگی های این رابط کاربری نیست .


One UI 2.5 جدیدترین نسخه از رابط کاربری سامسونگ است که اولین بار با سری نوت 20 معرفی شد و سپس به سرعت به گوشی های گلکسی S20 و دیگر پرچمداران راه یافت.سامسونگ ماه گذشته این به روزرسانی را برای گلکسی A51 و A71 منتشر کرد و حالا نوبت به نسل قبلی این دو گوشی یعنی گلکسی A70 و A50اس رسیده تا این به روزرسانی را دریافت کنند .

One UI 2.5 برای گلکسی A70 همانند آنچه که برای گلکسی A51 منتشر شد ، شامل تمام ویژگی های این نسخه نیست و تنها صفحه کلید را بهبود می بخشد و تغییراتی هم برای برنامه پیام ها دارد .علاوه براین اکنون می توانید از ویژگی های جدید Wi-Fi و قرار دادن بیتموجی در صفحه همیشه روشن نیز بهره مند شوید .

گوشی گلکسی A50 اس

این به روزرسانی در حال حاضر در چند کشور اروپایی در دسترس قرار گرفته و انتظار می رود تا در روزهای آینده برای دیگر کشورها هم منتشر شود .این آپدیت که با شماره سیستم عامل A705FNXXU5CTK4 منتشر شده شامل بسته امنیتی ماه نوامبر هم می باشد و در کل حجمی معادل 1.4 گیگابایت دارد .

One UI 2.5 برای گلکسی A50 اس نیز مشابه گلکسی A70 عمل خواهد کرد و نسخه سیستم عامل دستگاه را به A507FNXXU5CTK3 تغییر می دهد .در پایان باید گفت که هر دو دستگاه تا چند ماه دیگر می توانند به روز رسانی اندروید 11 به همراه One UI 3.0 را دریافت کنند که تعداد بسیار زیادی ویژگی جدید را شامل می شود .

مطلب مرتبط :
بروزرسانی One UI 2.5 برای کدام یک از دستگاه های سامسونگ منتشر خواهد شد ؟
چه ویژگی های جدیدی در رابط کاربری One UI 2.5 سامسونگ وجود دارد ؟

منبع sammobile


Slider

جدیدترین مطالب

2 thoughts on “آپدیت One UI 2.5 برای گلکسی A70 و A50 اس منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *