سامسونگ اپلیکیشن اسکن سه بعدی را برای گوشی گلکسی نوت 10 پلاس منتشر کرد

galaxy not10+

هم اکنون گوشی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس سامسونگ در بیش از 70 کشور دنیا از جمله در ایران به طور رسمی معرفی و عرضه شده است و به همین مناسبت کره ای ها اپلیکیشن اسکن سه بعدی یا 3D Scanner را برای گلکسی نوت 10 پلاس منتشر کرده اند .


اپلیکیشن 3D Scanner تنها برای مدل پلاس گلکسی نوت 10 سازگار می باشد چرا که این برنامه نیاز به دوربین ToF 3D یا به قول سامسونگ TrueDepth دارد و به شما این امکان را می دهد تا با اسکن هر چیزی که در اطراف شما وجود دارد ، یک مدل سه بعدی از آن را ایجاد کنید .از آن جایی که گوشی گلکسی نوت 10 پلاس 5G و گلکسی A80 هم به این سنسور مجهز می باشند ، انتظار می رود این اپلیکیشن جدید بر روی این دو گوشی هم قابل نصب و استفاده باشد .

 اپلیکیشن اسکن سه بعدی سامسونگ

اپلیکیشن اسکن سه بعدی هم اکنون از فروشگاه Galaxy Store سامسونگ در دسترس می باشد و شما می توانید با استفاده از این لینک یا جست و جو کردن آن در این فروشگاه آن را نصب کنید .پس از نصب برنامه می توانید علاوه بر حالت معمول از طریق Bixby Vision نیز به آن دسترسی داشته باشید .بنابراین برنامه دوربین را باز کنید و روی گزینه Bixby Vision ضربه بزنید و سپس از طریق پنل برنامه ها می توانید به این برنامه نیز دسترسی داشته باشید .

 اپلیکیشن اسکن سه بعدی

برای تهیه یک مدل سه بعدی از اشیای واقعی پیرامون خود با این برنامه ، شما باید شی مورد نظر را از تمام جهات اسکن کنید و مطمئن باشید که چیز اضافی و ناخواسته ای در کنار سوژه دلخواه شما قرار ندارد چرا که در غیر این صورت آن هم به عنوان بخشی از اسکن شما دیده خواهد شد .سامسونگ توصیه می کند که برای اسکن ، گوشی را در فاصله 20 تا 30 سانتی متری نگه دارید .

 اپلیکیشن اسکن سه بعدی 3D Scaner

پس از تهیه مدل سه بعدی می توانید آن را در کنار سایر عکس ها یا ویدیوهای خود ذخیره کنید و یا از آن یک فایل GIF تهیه کنید و آن را مستقیما با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید » نحوه اندازه گیری ارتفاع در گوشی های آیفون بدون نیاز به نصب برنامه جداگانه

منبع gsmarena


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *