تصویری از گوشی گوگل پیکسل 4 در دستان یک کاربر منتشر شد

گوشی گوگل پیکسل 4

به نظر می رسد بسیار زودتر از آن چه که انتظار داشتیم تصاویر و مشخصات گوشی گوگل پیکسل 4 در حال فاش شدن می باشند .پس از این که دیروز گوگل یک تصویر رندر شده از پشت این گوشی را در توئیتر منتشر کرد حالا هم تصویر از پشت این گوشی در دستان یک کاربر منتشر شده است .


فاش شدن تصاویر مربوط به نسل جدید گوشی های پرچمدار گوگل که زمان زیادی تا معرفی رسمی آنها باقی مانده ، یکی از موضوعات داغ چند روز گذشته بوده است .پس از این که تصاویر CAD این گوشی منتشر شد ، گوگل در اقدامی عجیب یک تصویر رندر از پشت این گوشی را در توئییتر منتشر کرد که طراحی دوربین دوگانه پشتی در یک برآمدگی مربعی شکل را تایید می کند .

حالا تصویر زنده این گوشی را وب سایت 9to5google منتشر کرده کرده که با تصویر رندر منتشر شده توسط گوگل مطابقت می کند .این تصویر اطلاعات جدیدی از گوشی گوگل پیکسل 4 را نشان نمی دهد اما چینش دو لنز دوربین ودو عدد سنسور را در کنار فلش LED در پایین تایید می کند .

Google Pixel 4 leaked image in hand

هر چند که تصاویر از قسمت جلویی این گوشی منتشر نشده است اما به گفته خبرنگار این وب سایت نسل بعدی گوشی پرچمدار گوگل نه تنها از حفره برای دوربین سلفی برخوردار نیست بلکه یک پشانی یا حاشیه نسبتا بزرگی در بالای نمایشگر قرار گرفته است که علاوه بر دوربین دو عدد سنسور هم روی آن قرار گرفته است که به احتمال زیاد مربوط به سیستم تشخیص چهره پیشرفته مشابه Face ID در گوشی های آیفون اپل خواهد بود .

مطلب مرتبط : تصاویر جدیدی مربوط به طراحی آیفون XI فاش شد

انتظار می رود گوشی های پرچمدار آینده گوگل از یک تراشه مخصوص برای شناسایی حرکات دست کاربر برخوردار باشند که براساس تکنولوژی Soli گوگل در حال توسعه می باشد .با استفاده از این تکنولوژی کابران می توانند با استفاده از حرکات دست گوشی را کنترل کنند .

در پایان باید گفت که اگر چه هم اکنون تصاویر و مشخصاتی از این گوشی فاش شده است اما گوگل به این زودی ها گوشی پرچمدار امسال خود را رونمایی نخواهد کرد و باید تا ماه اکتبر ( مهر 98) برای معرفی آنها صبر کنیم .

منبع androidauthority


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *