تنظیمات جدید در اینستاگرام : حساب هایی که کم تر با آنها تعامل دارید را بشناسید

instagram

تنظیمات جدید در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا حساب هایی را که دنبال می کنید براساس دو حالت Most shown in feed ( بیشترین مقدار نمایش در فید ) یا Least interacted with ( کم ترین مقدار تعامل با آنها ) مرتب کنید .این ویژگی جدید می تواند به شما کمک کند تا حساب هایی را که کم تر به آنها توجه دارید را شناسایی و در صورت نیاز آنفالو کنید .


اینستاگرام اخیرا راه های بیشتری برای برای سازماندهی لیست افرادی که فالو می کنید، اضافه کرده است.در واقع اکنون شما می توانید مشاهده کنید که کدام یک از افراد بیشتر از همه در فید و استوری های شما حضور دارند و همچنین افراد یا حساب هایی که کم ترین تعامل را با آنها دارید .

بنابراین اگر شما افراد زیادی را دنبال می کنید و می خواهید فید اینستاگرام خود را مرتب و بیشتر کنترل کنید اکنون روش های ساده تری در دسترس می باشد تا بفهمید که کدام حساب ها کم اهمیت و دنبال کردن آنها ضرورتی برای شما ندارد .برای این که بفهمید کدام یک از افراد یا حساب ها بیشتر در فید شما ظاهر می شوند و با چه کسانی کم ترین تعامل را دارید تنها کافی است روی Following ( افرادی که دنبال می کنید ) ضربه بزنید و در این صفحه دو گزینه جدید را در بالا مشاهده خواهید کرد .

همچنین شما در این صفحه می توانید اکانت هایی را که دنبال می کنید را براساس تاریخ فالو کردن آنها مرتب یا sort کنید .بنابراین می توانید به سرعت مشاهده کنید که چه کسانی را برای مدت طولانی تری است که دنبال می کنید و چه کسانی را اخیرا به این لیست اضافه کرده اید.

مطلب مرتبط » افکت های جدید برای بومرنگ اینستاگرام اضافه شد

این تنظیمات جدید در اینستاگرام در نهایت می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که چه کسانی را برای آنفالو کردن می توانید انتخاب کنید و این منجر به ساده تر شدن و تمرکز فید شما بر روی پست هایی که بیشتر به آنها اهمیت می دهید، خواهد شد و در عین حال مطمئن می شوید که لزوماً همان حسابها را بارها و بارها مشاهده نخواهید کرد .

این یک حرکت هوشمندانه از طرف اینستاگرام است چرا که به کاربران کمک می کند تا فقط چیزهای جالب موجود در فید خود را مشاهده کنند و این ممکن است باعث شود که آنها بیشتر با برنامه مشغول شوند که در نهایت به کسب درآمد تبلیغاتی بیشتر به این برنامه کمک خواهد کرد .البته تمام شبکه های اجتماعی از ویژگی هایی مانند این بهره مند می شوند.

منبع engadget


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *