جدول زمانی انتشار به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی های نوکیا منتشر شد

گوشی نوکیا 8.3

گوگل به تازگی اندروید 11 را برای گوشی های پیکسل خود منتشر کرده است و اکنون دیگر کاربران اندروید می خواهند بدانند که چه زمانی می تواند آنها هم از این نسخه جدید بهره مند شوند .امروز یک برنامه زمانبندی به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی های نوکیا منتشر شده است که البته به نظر نمی رسد برنامه نهایی باشد .


شرکت فنلاندی HMD گلوبال اکنون کار به روزرسانی اندروید 10 برای مجموعه دستگاه های نوکیا را به اتمام رسانده است اما همان طور که می دانید اندروید 11 رسما منتشر شده است و مانند هرسال برای برخی از مدل ها به زودی در دسترس خواهد گرفت و برای برخی دیگر زمان زیادی مانده تا منتشر شود .

حساب Nokia Mobile در یک توییتی که اکنون حذف شده است ، نقشه راهی برای انتشار به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی های نوکیا را که می توانند این نسخه را دریافت کنند ، به اشتراک گذاشت.برخی از دستگاه های موجود در این لیست با اندروید 9 عرضه شده اند ، بنابراین به نظر می رسد این شرکت به قول سه ساله خود پایبند است.

برنامه زمانی به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی های نوکیا

همان طور که در تصویر می توانید ببینید ، مدل های جدیدتر نوکیا از جمله نوکیا 5.3 ، نوکیا 8.3 و نوکیا 2.2 به احتمال زیاد اولین دستگاه هایی هستند که تا اواخر سال 2020 می توانند به اندروید 11 پیدا کنند .گوشی های میان رده نوکیا 6.2 و 7.2 هم به احتمال زیاد تا پایان زمستان این آپدیت را دریافت خواهند کرد .

مطلب مرتبط :
کدام یک از گوشی های گلکسی سامسونگ می توانند به اندروید 11 ارتقا پیدا کنند ؟
اندروید 11 یک روش جالب و جدید برای چت کردن معرفی می کند

متاسفانه موارد نادرست قابل توجهی در این برنامه به چشم می خورد از جمله نوکیا 8 و نوکیا 1 که اخیرا در تابستان به روزرسانی اندروید 10 را دریافت کرده اند و بعید است به اندروید 11 ارتقا یابند .هنوز مشخص نیست که چرا نوکیا این پست را حذف کرده است اما احتمالا این برنامه هنوز نهایی نشده و باید منتظر ماند تا در هفته های آینده برنامه زمانی دقیق تری منتشر شود .

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *