حالت Single Take در دوربین گلکسی اس 20 چیست و چگونه از آن استفاده کنیم ؟

حالت Single Tack

حالت Single Take ویژگی جدیدی در برنامه دوربین گوشی های سامسونگ است که برای اولین بار در سری گلکسی S20 دیده شد و اکنون سامسونگ آن را برای گوشی های گلکسی S10 ، نوت 10 و تعداد دیگری از پرچمداران خود هم اضافه کرده است .

به گفته سامسونگ این ویژگی به کمک هوش مصنوعی عمل می کند و می تواند حداکثر تا 14 نوع مختلف از تعدادی عکس گرفته تا ویدیو کوتاه و تصاویر متحرک گیف را به طور خودکار با یک بار نگه داشتن دکمه شاتر دوربین ، ثبت کند و در برنامه گالری به صورت یک آلبوم به شما نمایش دهد .

اگرچه این ویژگی بیشتر جنبه سرگرمی دارد اما در عین حال یک راه عالی برای ثبت لحظات و مشاهده آنها می باشد و گویی که توسط تمام افراد حاضر و با زوایای دید مختلفی ثبت شده اند .البته باید در نظر داشته باشید که عکس های گرفته شده در این حالت با حالت معمول Photo متفاوت بوده و کیفیت آنها می تواند پایین تر باشد .

مطلب مرتبط » ویژگی های دوربین گلکسی اس 20 برای گلکسی نوت 10 و گلکسی S10 هم اضافه می شود

حالت Single Take را می توانید در برنامه دوربین ، در کنار حالت های دیگری مانند Night Mode و Live Focus پیدا کنید و در غیر این صورت باید آن را از قسمت More ( بیشتر ) بتوانید مشاهده کنید.توجه کنید که این حالت در حال حاضر فقط برای گوشی های سری گلکسی 20 ، گلکسی S10 ، گلکسی نوت 10 ، نوت 10 لایت و اس 10 لایت در دسترسی می باشد .

برای استفاده از این حالت ابتدا باید برنامه دوربین گوشی خود را باز کنید و روی گزینه Single Take در نوار منو ضربه بزنید .

حالت Single Take در برنامه دوربین گلکسی اس 20

دکمه ضبط را فشار دهید و نگه دارید .همانطور که برنامه پیشنهاد می کند ، می توانید دوربین را اندکی بچرخانید تا زاویه های مختلف را هم امتحان کنید .

عکاسی در حالت single tack با گلکسی اس 20

پس از تمام شدن فرآیند ضبط ، Single Take تمام فیلم ها و تصاویر بدست آمده را به شما نشان خواهد داد .

اگر از نتایج بدست آمده راضی نیستید می توانید در این جا روی دکمه Delete ( حذف ) ضربه بزنید تا همه تصاویر و فیلم ها پاک شوند .در غیر این صورت می توانید برای دیدن این تصاویر و کلیپ های کوتاه به برنامه گالری بروید و عکس Single Take خود را انتخاب کنید .در نهایت می توانید ویدیویی از عکاسی در حالت Single Take را مشاهده کنید .

منبع phonearena


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *