دانلود کنید : تصاویر پس زمینه جدید گوگل برای گوشی های پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G

تصویر زمینه های گوگل پیکسل

گوگل اخیرا در رویدادی از دو گوشی جدید پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G رونمایی کرد .پیش از این در مطلبی تصاویر پس زمینه پیکسل 5 را در اختیار شما قرار داده ایم و اکنون تصاویر پس زمینه جدید گوگل برای این دو گوشی را نیز می توانید دانلود کنید .


گوشی های پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G هر دو از طراحی مشابه با گوشی پیکسل 4a برخوردار هستند با این تفاوت که یک نمایشگر حفره دار از نوع OLED با وضوح FHD+ و با نرخ نوسازی 90 هرتز در این جا استفاده شده است که نسبت به نمایشگر 5.8 اینچی پیکسل 4a هم بزرگتر است و هم حاشیه پایین آن کم تر شده است .

گوگل برای این دو گوشی تصاویر پس زمینه جدیدی نیز آماده کرده است که به نظر می رسد جزئی از برنامه کاغذ دیواری گوگل هستند که اکنون توسط کاربری در توییتر با نام forherpieces کشف شده اند.البته نمی توان تایید کرد که این تصاویر پس زمینه جدید گوگل برای گوشی های پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G می باشند اما انتظار می رود که برای آنها در دسترس قرار بگیرند .

خوشبختانه این کاربر مهربان تمام این تصاویر پس زمینه را استخراج کرده است و اکنون برای همگان در دسترس می باشد .مجموعه اول با نام “Captured on Pixel” که تعدادی از آن را می بیند شامل 13 تصویر مختلف از مناطق مختلف شهر نیویورک ، لندن و ژاپن و غیره است که می توانید لینک زیر تمام آنها را دانلود کنید .

مجموعه دوم که با نام “Art & Culture” معرفی شده هم شامل 21 تصویر زمینه از نقاشی های مختلف و سایر آثار هنری است که می توانید تمام آنها را با وضوح کامل از لینک زیر دانلود و روی گوشی خود تنظیم کنید .

علاوه بر این شما می توانید با نصب برنامه کاغذ دیواری گوگل تمام این تصاویر و تصاویر پس زمینه جدید گوگل را از آن جا بررسی و بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید.البته توجه داشته باشید که ممکن است تمام تصاویر روی گوشی شما وجود نداشته باشند مگر این که گوشی پیکسل 5 با 4a 5G داشته باشید .

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *