دانلود : تصاویر پس زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان

گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان

سامسونگ مدتی پیش از یک نسخه گوشی گلکسی نوت 10 پلاس با طراحی و تم جنگ ستارگان رونمایی کرده که البته تهیه این گوشی گران قیمت با قیمت 1300 دلار برای تمام طرفداران این مجموعه پرطرفدار ممکن نخواهد بود .با این حال شما هنوز می توانید با دانلود و نصب تصاویر پس زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان ، کمی از حال و هوای این مجموعه را به دستگاه خود بیاورید .


سامسونگ پیش از انتشار قسمت جدید Star Wars : The Rise of Skywalker که قرار است از تاریخ 29 آذر ماه منتشر شود ، از گوشی گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان رونمایی کرد تا همکاری هیجان انگیزی بین این دو مجموعه کهکشانی شکل بگیرید .

 گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان

این نسخه خاص از گلکسی نوت 10 پلاس دارای عناصر طراحی و محتوای دیجیتال با الهام از جنگ ستارگان می باشد و از نظر مشخصات داخلی هیچ تفاوتی با نسخه معمولی این گوشی ندارد .همراه با این گوشی یک کیف مخصوص ، هدفون بی سیم گلکسی بادز و یک قلم قرمز رنگ روشن هم وجود دارد که بسیار جذاب به نظر می رسد.همچنین محتوای دیجیتال با مضمون جنگ ستارگان شامل انیمیشن های خاموش ، تصاویر پس زمینه ، آیکن ها و صداها است.

تصویر زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان
تصویر زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان
تصویر زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان

در کل این گوشی شامل هشت تصویر پس زمینه با طراحی های الهام گرفته از مجموعه جنگ ستارگان می باشد که با استفاده از لینک زیر شما می توانید تمام این والپیپرها را با کیفیت کامل و با فرمت png دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید .

دانلود تصاویر پس زمینه گلکسی نوت 10 پلاس نسخه جنگ ستارگان

همچنین شما می توانید با مراجعه به این صفحه تصاویر پس زمینه مربوط به بسیاری از گوشی های جدید را هم با کیفیت اصلی دانلود کنید .

منبع androidauthority


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *