نسخه جدید Waze با آیکن ، نمادها و رنگ های جدید منتشر خواهد شد

طراحی جدید ویز

اپلیکیشن مسیریاب محبوب ویز اکنون یک رابط کاربری بازسازی شده بدست آورده است .در این نسخه جدید Waze که براساس آن چه که گوگل Moods می نامد طراحی شده ، همه چیز از رنگ گرفته تا آیکن ها تغییر پیدا کرده است و نسبت به برنامه های دیگر جلب توجه بیشتری می کند .


ویز از زمان راه اندازی که 14 سال می شود ، اولین بار است که آیکن جدیدی برای آن ایجاد می شود .این برنامه محبوب مسیریابی در سال 2013 توسط گوگل خریداری شد و اکنون در کنار گوگل مپس که برنامه اصلی نفشه و مسیریاب گوگل است ، فعالیت می کند و اخیرا بسیاری از ویژگی های مهم ویز ازجمله هشدارهای سرعت به گوگل مپ هم اضافه شده است .

علامت های جدید برنامه ویز

مطلب مرتبط » نکته و ترفندهایی که برای استفاده از اپلیکیشن ویز باید بدانید

جیک شاو رئیس و خالق برنامه مسیریابی ویز می گوید که “ما می خواهیم همه افرادی که از Waze استفاده می کنند احساس کنند که بخشی از این جامعه هستند و نه فقط یک کاربر.Moods یا حالت ها در حقیقت روشی است که هر راننده ای بتوانند احساسات فعلی خود را در جاده ابراز کند .در نسخه جدید Waze بسته بندی جدیدی از این حالت ها با زبان طراحی جدیدی ارائه شده است .

حالت های رانندگی در  نسخه جدید Waze

در طراحی جدید این برنامه تمام رنگ ها روشن تر از قبل شده اند و در واقع حاشیه های جدید و ضخیم تری دارند . به خود آیکون های داخل برنامه نیز مرزهای سیاه داده شده است که دیدن آنها بسیار ساده تر است. همه چیز بسیار مسطح تر ، جسورانه تر و واضح تر شده است .

آیکن جدید برنامه ویز

طراحی ویز همیشه کمی قدیمی به نظر می رسید و اگرچه این بازسازی اساسی نیست اما باز هم کمی به مدرن تر شدن برنامه کمک خواهد کرد .به زودی این طراحی جدید برای ویز منتشر خواهد شد هرچند که هنوز اعلام نشده چه زمانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت .

منبع slashgear

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *