گوگل به صورت تصادفی عکس گوشی پیکسل 4a را منتشر کرد

تصویر گوشی پیکسل 4a گوگل

مدت هاست که حرف و حدیث زیادی در مورد گوشی اقتصادی جدید گوگل شنیده می شود و این طور که پیداست بالاخره باید به زودی شاهد معرفی آن باشیم .امروز گوگل به صورت تصادفی عکس گوشی پیکسل 4a را در فروشگاه اینترنتی خود قرار داده است .


چند ماهی است که صحبت از رونمایی گوشی میان رده جدید گوگل می شود و به نظر می رسد که این یک کار تبلیغاتی از جانب گوگل باشد .امروز عکس گوشی پیکسل 4a فاش شده که نشان می دهد در نهایت باید در آینده ای نزدیک شاهد رونمایی از این گوشی جدید گوگل باشیم .

مطلب مرتبط » اولین تصاویر گوشی پیکسل 4a نمایشگر حفره دار و یک دوربین پشتی را نشان می دهد

نکته جالب در این تصویر این است که روی صفحه نمایش دستگاه تاریخ 12 May درج شده است که تایید می کند که گوگل از ابتدا قصد داشته که از این گوشی در زمان برگزاری کنفرانس سالانه توسعه دهندگان که اردیبهشت ماه برگزار می شود ، رونمایی کند اما به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 آن را تا به این اندازه عقب انداخته است .

عکس گوشی پیکسل 4a در فروشگاه اینترنتی گوگل

مطابق این تصویر پیکسل 4a دارای یک رنگ مشکی مات با دکمه پاور آبی روشن است که مطابق تصاویری قبلی که از این گوشی منتشر شده ، یک ماژول مربع شکل فقط یک عدد دوربین و فلش LED روی آن قرار دارد ، در قسمت پشتی دیده می شود و سنسور اثرانگشت دایره ای شکل هم در وسط قرار دارد .

همان طور که در این تصویر هم مشخص است ، پیکسل 4a از یک صفحه نمایش حفره دار برای دوربین سلفی بهره می برد که اولین دستگاه گوگل با این نوع طراحی می باشد .احتمالا یک نسخه 5G هم در کنار نسخه 4G وجود خواهد داشت که از ماه آگوست ( شهریور ماه ) عرضه خواهد شد .البته بلافاصله پس از آن باید منتظر رونمایی از گوشی پرچمدار پیکسل 5 هم باشیم.

منبع theverge


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *