قابلیت گروه بندی تب ها در نهایت به مرورگر دسکتاپ گوگل کروم اضافه شد

گروه بندی تب ها به کروم اضافه شد

گوگل مدت هاست که در حال آزمایش یک ویژگی مفید برای سازمان دهی زبانه های باز شده در مرورگر کروم می باشد و در نهایت از امروز قابلیت گروه بندی تب ها در نسخه بتا این مروگر برای دسکتاپ در دسترس می باشد و تا هفته آینده به صورت گسترده برای نسخه های ویندوز ، مک و لینوکس اضافه می شود .


هستند کاربرانی که دارای یک نوع ذهنیت احتکار می باشند چرا که تعداد زیادی برگه ( تب ) را به طور همزمان روی مرورگر اینترنتی خود باز می کنند و برخی نیز ترجیح می دهند تا هر چه سریع تر تب های بازشده را ببندند .اکنون صرف نظر از نحوه استفاده از برگه ها ، با اضافه شدن ویژگی tab groups به مرورگر گوگل کروم ،شما می توانید آنها را آسانتر مدیریت و سازمان دهی کنید .

قابلیت گروه بندی تب ها در مرورگر کروم دقیقا همان چیزی است که شما انتظار دارید ، یعنی روشی برای دسته بندی کردن زبانه ها یا تب های باز شده .این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا برگه های خود را با استفاده از نام های دلخواه و برچسب های رنگی دسته بندی و مرتب کنید .

قابلیت گروه بندی تب ها در مرورگر کروم

همان طور که در تصویر بالا می بینید ، برای ایجاد یک گروه ، می توانید روی یک زبانه راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Add tab to new group را انتخاب کنید و سپس یک نام و برچسب رنگی دلخواه برای گروه در نظر بگیرید .نام گروه در سمت چپ برگه ها ظاهر می شود و رنگ آن نیز در زیر برگه ها نشان داده می شود و سپس با راست کلید روی هر برگه می توانید روی گزینه Add tab to new group کلیک کنید و سپس گروه دلخواه برای آن را انتخاب کنید .

مطلب مرتبط » بهترین فلگ های گوگل کروم که با فعال کردن آنها قابلیت های جدیدی را تجربه خواهید کرد

این ویژگی مفید که از اواخر سال 2018 در حال توسعه و آزمایش می باشد اکنون به نسخه 83 مرورگر گوگل کروم رسیده است و به زودی تا هفته آینده در اختیار تمام کاربران قرار خواهد گرفت .با این حال هیچ صحبتی در مورد اضافه شده این ویژگی به نسخه موبایل کروم نشده است .

منبع xda-developers


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *