نحوه آپدیت کردن نرم افزار گوشی هوآوی و تنظیمات بیشتر برای آن

آپدیت کردن نرم افزار گوشی هوآوی

حتی اگر بهترین گوشی را داشته باشید ، به روزرسانی نرم افزار آن همچنان مهم است.آپدیت کردن نرم افزار گوشی باعث بهبود امنیت ، اضافه شدن ویژگی های جدید و برخی مواقع حتی تغییر ظاهری و نوع کارکردن با آن می شود .

معمولا به روزرسانی های جدید برای گوشی های هوشمند به صورت یک اعلان در بالای پنل نوتیفیکیشن ها به شما اطلاع داده می شوند ، بدون این که نیاز به تنظیمات خاصی باشد .برای تمام گوشی های هوآوی هم این فرآیند مثل هر دستگاه اندرویدی دیگر به آسانی انجام می شود.

نحوه به روزرسانی نرم افزار در گوشی هواوی

1.برنامه تنظیمات گوشی را باز کنید و روی گزینه System ( سیستم ) ضربه بزنید .
2.در این صفحه روی گزینه Software update ( به روزرسانی نرم افزار ) ضربه بزنید .
3.برای بررسی دستی ، روی گزینه Check for updates ( بررسی برای به روزرسانی ) ضربه بزنید .

آپدیت کردن نرم افزار گوشی هوآوی

4.در صورت موجود بودن یک نرم افزار جدید ، روی دکمه Download & Install(دانلود و نصب) ضربه بزنید تا فرآیند بارگیری و نصب شروع شود .

نکته : پیش از این که آپدیت نرم افزاری جدید را دانلود و نصب کنید ، باید مطمئن شوید که دستگاه شما به اندازه کافی شارژ باتری برای انجام عملیات دارد در غیر این صورت ممکن است در میانه نصب دستگاه خاموش شود و مشکلاتی برای آن به وجود بیاید .

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی آپدیت های نرم افزاری خود داشته باشید ، روی آیکون چرخ دنده تنظیمات در گوشه بالای سمت راست همین صفحه ضربه بزنید .در اینجا ، دو گزینه برای دانلود خودکار به روزرسانی ها هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi و نصب به روزرسانی خودکار تلفن در طول شب (بین ساعت 2:00 تا 4:00 صبح) پیدا می کنید که می توانید در صورت نیاز هر یک را فعال کنید .

اما قبل از این که بخواهید ، یک آپدیت نرم افزاری را به صورت دستی بررسی و نصب کنید ، باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از مدل های گوشی های هواوی و آنر اگر روی آنها سیم کارت قرار داده نشده باشد ،به روزرسانی نخواهند شد .پس اگر انتظار دارید یک به روزرسانی در دسترس باشد اما آن را نمی بینید ،باید یک سیم کارت وارد کرده و مراحل بالا را دوباره انجام دهید .به غیر از این مورد ، آپدیت کردن نرم افزار گوشی هوآوی بسیار آسان و بی دردسر انجام می شود .

مطلب مرتبط :
برنامه به روزرسانی EMUI 11 برای گوشی های هوآوی منتشر شد
نحوه نصب واتس اپ بر روی گوشی های هوآوی بدون خدمات گوگل

منبع androidcentral


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *