چگونه نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهیم ؟

Instagram creator accounts

شما می توانید نام کاربری اینستاگرام خود را هر زمان و هر چند بار که می خواهید تغییر دهید ، این در حالی است که در برخی دیگر از شبکه های اجتماعی محدودیت هایی برای این کار وجود دارد .تغییر دادن نام کاربری ( username ) در اینستاگرام بسیار راحت تر از دیگر پلتفرم ها می باشد که در ادامه می توانید با نحوه انجام این کار آشنا شوید .


احتمالا می دانید که بین نام کاربری و نامی که در اینستاگرام نمایش داده می شود ،تفاوت وجود دارد .نام کاربری اینستاگرام شما در بالای صفحه پروفایل با فونت بزرگ نشان داده می شود و باید یک نام منحصر به فرد برای شما باشد .این نام می تواند تا 30 کاراکتر باشد و فقط باید شامل حروف ، اعداد ، نقطه و زیرخط باشد .

نام نمایشی در زیر نام کاربری نمایش داده می شود و نیازی به منحصر به فرد بودن آن نیست و می تواند حاوی ایموجی ها و شخصیت های خاص باشد که البته هر زمان قابل تغییر دادن می باشد .این که شما نام واقعی خود را عوض کرده باشید یا می خواهید از یک نام کاربری بهتر و حرفه ای تر برای اینستاگرام خود استفاده کنید ، می توانید مانند مراحل زیر و در کم از یک دقیقه این کار را انجام دهید .

مطلب مرتبط » چگونه حساب اینستاگرام خود را به یک اکانت بیزینس تبدیل کنیم ؟

1.اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید و اگر از چند حساب همزمان استفاده می کنید مطئن شوید که وارد حسابی شده اید که می خواهید نام کاربری آن را عوض کنید .

2.روی تصویر خود در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید تا وارد پروفایل خود شوید .

پروفایل اینستاگرام

3.روی دکمه Edit Profile ( ویرایش پروفایل ) در زیر قسمت بیوگرافی ضربه بزنید .

ویرایش پروفایل اینستاگرام

4.در این صفحه نام کابری دلخواه خود را در قسمت Username وارد کنید و در نهایت روی دکمه Done در بالای صفحه ضربه بزنید .

تغییر دادن نام کاربری اینستاگرام

نکته : ممکن است نام کاربری دلخواه شما توسط دیگران از قبل انتخاب شده باشد پس ممکن است نیاز باشد که چند بار این نام را تغییر دهید تا در نهایت نام جدید پذیرفته شود.

اگر می خواهید نام نمایش خود را تغییر کنید ، آن را در قسمت Name باید وارد کنید.همچنین شما می توانید این کار را در کامپیوتر و لپ تاپ خود هم انجام دهید که برای این کار باید به وب سایت اینستاگرام بروید و سپس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، به حساب اینستاگرام خود بروید .

سپس مشابه بالا به صفحه پروفایل خود بروید و روی دکمه Edit Profile کلیک کنید و در قسمت Username نام کاربری دلخواه را وارد کنید .اگر در انجام این فرآیند اشتباه کنید یا بخواهید که به نام کاربری قبلی خود برگردید ،می توانید تا مدت 14 روز این کار را انجام دهید بعد از آن هنوز هم این امکان وجود دارد به شرط آن که نام شما توسط دیگران به کار گرفته نشده باشد .

منبع theverge


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *