نحوه حذف کردن کامنت در اینستاگرام آیفون ، اندروید و وب

تغییرات جدید اینستاگرام

اینستاگرام این روزها به محل بحث و اضهار نظر کردن تبدیل شده است و تعداد زیادی روزانه نظرات خود را زیر پست های کاربران دیگر ثبت می کنند .اگر به طور اتفاقی چیزی نوشته اید یا می خواهید نظر خود را پاک بگیرید یا حتی می خواهید نظر دیگران را از زیر پست خود پاک کنید ، در ادامه می توانید با نحوه حذف کردن کامنت در اینستاگرام آشنا شوید.


اگر می خواهید یک کامنت را که زیر پست شما قرار داده شده ، حذف کنید ، ابتدا اینستاگرام را از گوشی اندرویدی یا آیفون خود باز کنید و سپس پست مورد نظر را پیدا کنید .پس از باز کردن برنامه ، می توانید به بخش اعلان ها بروید تا نظرات جدیدی را که در مورد پست شما ارسال شده را پیدا کنید .

مطلب مرتبط » آموزش ایجاد تصاویر پانوراما در اینستاگرام : صفحه خودتان را حرفه ای نشان دهید

هنگام مشاهده پست ، روی آیکن کامنت ها ضربه بزنید تا تمام نظرات ارسال شده را بتوانید مشاهده کنید .

حذف کردن کامنت در اینستاگرام

در این جا نظر خود یا شخص دیگری را که می خواهید پاک کنید را پیدا کنید .

اگر از آیفون استفاده می کنید برای حذف کردن کامنت ، انگشت خود را روی آن به چپ بکشید و سپس روی سطل آشغال ضربه بزنید تا حذف شود .

حذف کردن کامنت در اینستاگرام آیفون

اما اگر از نسخه اندرویدی استفاده می کنید ، برای این کار باید انگشت خود را روی کامنت مورد نظر نگه دارید تا با رنگ آبی برجسته شود .سپس روی نماد سطل آشغال ضربه بزنید .

حذف کردن کامنت در اینستاگرام اندروید

با این کار یک بنر در بالای صفحه ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد که نظر حذف شده است.شما به مدت دو ثانیه مهلت دارید تا برای بازیابی نظر روی این بنر ضربه بزنید .

حذف کردن کامنت در نسخه وب اینستاگرام

نسخه وب اینستاگرام برای کامپیوتر روز به روز بهتر می شود و اگر شما از این نسخه استفاده می کنید برای پاک کردن کامنت ها باز هم تنها به چند کلیک نیاز خواهید داشت .

برای این کار ابتدا باید پست مورد نظر را که کامنت شما برای آن ارسال شده را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا باز شود .سپس می توانید تمام نظرات را از قسمت کناری صفحه ببینید .

Click on the menu button from Comments section

حالا کامنتی را که می خواهید پاک شوید را پیدا کنید و موس را روی آن ببرید .روی آیکن سه نقطه کنار آن کلیک کنید و از منوی باز شده روی Delete کلیک کنید تا بلافاصله پاک شود.

Click on the Delete button

در نهایت برای مشاهده مطالب آموزشی بیشتر راجع به اینستاگرام می توانید به این صفحه مراجعه کنید .

منبع howtogeek


Slider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *