ویجت جیمیل برای آیفون و آیپد در نسخه جدید اضافه شد

ویجت جیمیل برای آیفون

ویجت یا ابزارک ها مهم ترین ویژگی جدید در iOS 14 است که مدت ها بود کاربران انتظار آن را می کشیدند .اکنون به روزرسانی جدید برنامه جیمیل برای آیفون و آیپدها یک ویجت متوسط را در اختیار شما قرار می دهد .


گوگل به روزرسانی جدید اپلیکیشن Gmail را برای iOS و iPadOS منتشر کرده است که ابزارک جدیدی را به آن اضافه می کند.شما می توانید این ویجت را به صفحه اصلی آیفون یا به نمای Today View آیپدها اضافه کنید .در این ابزارک میانبرهایی برای جست و جوی ایمیل ها ، نوشتن ایمیل و ایمیل های خواهنده نشده ارائه می شود و اگر روی آن ضربه بزنید به مستقیما به صندوق ورودی خود هدایت می شوید .

برای بسیاری از ما gmail یک برنامه بسیار مهم است و داشتن یک ابزارک از آن برای یک نگاه کلی ، ایده بسیار خوبی است.با این حال اجرای این ویجت در iOS چندان خوب نیست و شاید شما هم متوجه شوید که این ارزش اشغال صفحه اصلی را نداشته باشد . اگرچه این یک ابزارک با گزینه های ترکیبی خوبی است اما برخلاف برخی دیگر از ویجت های iOS ، این ویجت فقط یک اندازه متوسط دارد و نمی توانید آن را سفارشی کرد.

ویجت جیمیل برای آیفون

تنها چیزی که می توانید با فشار طولانی روی ویجت تغییر دهید ، حساب جیمیلی است که از آن استفاده می کند و این مسئله دیگری را برجسته می کند: شما نمی توانید از چندین حساب اطلاعاتی داشته باشید و باید تنها یکی را انتخاب کنید.به نظر می رسد که ، در این ویجت اطلاعات حساس به نمایش گذاشته نمی شود یا به کاربران اجازه نمی دهد تا در این مرحله اطلاعات بیشتری را شخصی سازی کنند.

نسخه جدید جیمیل برای آیفون و آیپد با شماره ورژن 6.0.201101 منتشر شده است و هم اکنون شما می توانید آن را از اپ استور به صورت رایگان دریافت کنید و سپس ابزارک آن را به صفحه اصلی اضافه کنید .اگر با نحوه استفاده از ویجت ها در آیفون آشنا نیستید ما در این جا به طور کامل این کار را توضیح داده ایم .

مطلب مرتبط :
با این دو برنامه ویجت های آیفون خود را شخصی سازی کنید
نحوه اضافه کردن ویجت یادداشت ها به صفحه قفل آیفون یا آیپد

منبع mashable


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *