چگونه هدفون گم شده گلکسی بادز یا گلکسی بادز لایو را پیدا کنیم ؟

هدفون بی سیم گلکسی بادز

ایربادز یا هدفون های بی سیم امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند و در این بین سهم عمده بازار در اختیار ایرپادزهای اپل می باشد .با این حال نگهداری از این گوشواره های کوچک کار آسانی نیست و ممکن است به دفعات آنها را گم کنید .خوشبخانه هدفون گم شده گلکسی بادز یا گلکسی بادز لایو را می توانید به روشی که در ادامه توضیح داده ایم پیدا کنید .


برای پیدا کردن یک ایرباد گم شده گلکسی بادز خود ساده ترین راه استفاده از قابلیت Find My Earbuds در برنامه Galaxy Wearable می باشد و اگر شما مطمئن هستید که دیگر نمی توانید آن را پیدا کنید باید یک مجموعه دیگر را خریداری و جایگزین کنید .در هر صورت برای پیدا کردن هدفون گم شده گلکسی بادز می توانید مراحل زیر را انجام دهید .

1.برنامه Galaxy Wearable را باز کنید .
2.در این جا گزینه Find My Earbuds ( یافتن گوش های من ) را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید .
3.روی دکمه Start ( شروع ) ضربه بزنید .

پیدا کردن هدفون گم شده گلکسی بادز

پس از این کار یک صدای بلند از هدفون شما به صدا در خواهد آمد که به تدریج در مدت سه دقیقه بلندتر خواهد شد تا شما بتوانید آن را پیدا کنید .

4.بعد از پیدا کردن هدفون روی دکمه Stop ( توقف ) ضربه بزنید .

اگر شما نمی توانید صدای هدفون گم شده گلکسی بادز خود را بشنوید و آن را پیدا کنید چند نکته را باید در نظر داشته باشید .اول ممکن است که اتصال هدفون با گوشی قطع شده باشد یا باتری آن تمام شده باشد .همچنین اگر چیزی روی سنسور IR را گرفته باشد ممکن است ارتباط با آن برقرار نشود .

مطلب مرتبط :
بررسی هدفون بی سیم گلکسی بادز لایو سامسونگ
بررسی هدفون بی سیم جدید گلکسی Buds پلاس سامسونگ

همچنین برای هدفون گلکسی Buds شما می توانید به کمک مرکز پشتیبانی یا و خدمات سامسونگ یک گوشواره جدی خریداری کنید و آن را جایگزین گوش گم شده کنید اما این کار در مورد هدفون های گلکسی Buds پلاس و گلکسی Buds Live امکان پذیر نیست و شما مجبور به خرید یک مجموعه جدید خواهید بود که ناامید کننده خواهد بود .

منبع androidcentral


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *