اوپو تصاویری از یک گوشی با لبه های خمیده بسیار زیاد را منتشر کرد

گوشی با لبه ای خمیده زیاد

شرکت چینی Oppo تصاویری از یک گوشی با لبه های بسیار خمیده را منتشر کرده است که آن را نمایشگر آبشاری یا Waterfall Screen می نامد .اوپو اخیرا هم از اولین دوربین سلفی زیر نمایشگر دنیا رونمایی کرده که انتظار می رود در آینده ای نزدیک در یک گوشی هوشمند کاملا تمام صفحه به کار گرفته شود .


اوپو تاکنون گوشی هایی مانند Find X را با لبه های خمیده edge معرفی کرده است و حالا با نمایشگر آبشاری این لبه های خمیده تا 88 درجه گسترش پیدا خواهند کرد ، که مشابه آن تاکنون در هیچ گوشی دیده نشده است .هر چند که این طراحی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد اما باعث نگرانی هایی بابت آسیب پذیر بودن این نوع نمایشگر وجود خواهد داشت .

گوشی با لبه های خمیده زیاد اوپو

هنوز مشخص نیست که این لبه های خمیده حساس به لمس خواهد بود یا این که اوپو راه کاری برای محافظت از آن در نظر خواهد گرفت .همچنین با به کار گیری این نوع طراحی دیگر فضایی برای جاسازی دکمه های صدا و پاور در لبه های کناری دستگاه نخواهد بود ، البته این به معنای حذف این دکمه نیست و احتمالا در قسمت دیگری مانند لبه های بالایی قرار خواهند گرفت .

گوشی با لبه های خمیده زیاد اوپو

در هر صورت ممکن است به زودی این نوع صفحه نمایش را در یک گوشی هوشمند جدید مشاهده کنیم .اوپو اغلب تکنولوژی های جدید خود را برای گوشی های آینده در قالب یک طرح مفهومی نشان می دهد .مدتی پیش اوپو و شیائومی هر دو در ویدیوهایی کوتاه نمونه از یک گوشی کاملا تمام صفحه و بدون هیچ گونه بریدگی یا حفره ای برای دوربین سلفی را به نمایش گذاشته اند .

بیشتر بخوانید » گوشی Oppo Reno مدل زوم 10 برابر با طرح باشگاه بارسلونا برای فروش عرضه شد

گوشی با لبه های خمیده زیاد اوپو

در حاف حاضر اوپو اعلام کرده است که در حال کار کردن بر روی این نوع نمایشگرهای آبشاری می باشد تا بتواند یک تجربه بصری جدید و لذت بخش را برای کاربران به ارمغان بیاورد .

منبع .theverge


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *