دوربین گوشی گوگل پیکسل 4 از زوم 8 برابر و حالت Motion برخوردار خواهد بود

گوشی گوگل Pixel 4 XL

گوگل به احتمال زیاد تا یک ماه دیگر گوشی های پرچمدار جدید خود را رونمایی خواهد کرد .البته تاکنون تصاویر و مشخصات زیادی از گوگل پیکسل 4 فاش شده است که در این بین دوربین پشتی دوگانه و وجود سیستم تشخیص چهره پیشرفته توسط گوگل تایید شده است .حالا اما ویژگی های دیگری از این گوشی قدرتمند هم فاش شده است که نشان می دهد گوگل قصد دارد اپل و دیگر رقبای خود را به چالش بکشد .


مطابق آخرین گزارش ها و خبرها احتمالا گوشی های گوگل پیکسل 4 از یک حالت جدید برای دوربین که Motion Mode یا حالت حرکت نامیده می شود ، برخوردار هستند .این حالت جدید به کاربران این گوشی ها این امکان را می دهد تا بتوانند عکس های ورزشی و اکشن بسیار با کیفیت را با سوژه های در حال حرکت و پس زمینه مبهم ثبت کنند .

علاوه بر این پرچمداران جدید گوگل به یک دوربین تله فوتو با قابلیت زوم 8 برابر که ترکیبی از زوم اپتیکال ( نوری ) و ویژگی گوگل Super Res Zoom می باشد ، مجهز خواهند بود .علاوه بر این موارد قابلیت Night Sight که برای عکاسی در شب طراحی شده نیز بهبود یافته است .

گوشی گوگل پیکسل 4 با زوم 8 برابر و رم 6 گیگابایت

تصاویر جدید منتشر شده از این گوشی ، نشان می دهد پیکسل های جدید گوگل از حافظه رم 6 گیگابایتی برخوردار هستند که به نسبت پیکسل 3 و پیکسل 3 xl که از رم 4 برخوردار می باشند ، این یک پیشرفت خوب و مهم خواهد بود .البته مشخص نیست که آیا مدل 8 گیگابایت رم این گوشی نیز در دسترس خواهد بود یا خیر .

مطلب مرتبط » پیکسل 4 گوگل از سیستم تشخیص چهره و ژست های حرکتی بدون لمس برخوردار خواهد بود

پیش بینی می شود که گوشی گوگل پیکسل 4 از صفحه نمایش 5.7 اینچی از نوع آمولد با وضوح 2280*1080 برخوردار می باشند که این نمایشگر به دلیل وجود سنسورهای متعدد مربوط به قابلیت تشخیص چهره و تراشه Soli برای ردیابی حرکات دست کاربر ، از یک حاشیه زیاد در بالا برخوردار می باشد و خبری از طراحی بریدگی یا حفره برای دوربین سلفی نخواهد بود .

گوشی گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 xl
سمت راست پیکل 4 xl و سمت چپ پیکسل 4

همچنین مدل بزرگتر یعنی پیکسل 4 xl هم از یک نمایشگر 6.3 اینچی با وضوح 3040*1440 برخوردار خواهد بود و هر دو مدل احتمال از نرخ تازه سازی صفحه نمایش 90 هرتز استفاده خواهند کرد که باعث می شود تا 50 درصد نسبت به گوشی های کنونی سریع تر عمل کند .

منبع gsmarena


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *