آپدیت اندروید 11 برای نوکیا 5.4 منتشر شد

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار نسخه نهایی اندروید 12 ، شرکت های مختلف تلاش می کنند عقب ماندگی یک ساله خود در ارائه اندروید 11 را جبران کنند .HMD گلوبال از جمله این شرکت هاست که اکنون آپدیت اندروید 11 برای نوکیا 5.4 را شروع کرده است .


این شرکت در ماه های گذشته چندین مدل دیگر از جمله نوکیا 5.3 و نوکیا 3.4 را هم به اندروید 11 ارتقا داده است اما به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 تمام این به روزرسانی های با چند ماه تاخیر منتشر شده اند .اندروید 11 برای نوکیا 5.4 در حالی از امروز شروع شده که طبق برنامه زمانبندی ارائه شده این دستگاه باید تا پایان خرداد ماه 1400 این به روزرسانی را دریافت می کرده با این حال دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است .

این به روزرسانی که با اندازه 1.7 گیگابایت منتشر شده شامل بسته امنیتی ماه آگوست هم می باشد و طبق انتظار تمام ویژگی های جدید در اندروید 11 ، از جمله حباب چت ، مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف ، ضبط کننده صفحه و ابزار پخش مدیا داخلی را شامل می شود .

آپدیت اندروید 11 برای نوکیا 5.4

هنوز جزئیاتی از زمان پخش و انتشار این به روزرسانی برای بازارهای مختلف در دست نیست اما طبق روال کار HMD این باید در چند موج برای کشورهای مختلف منتشر شود و در نهایت تا سه هفته آینده در دسترس کاربران در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت .همچنین انتظار می رود به زودی این آپدیت برای میان رده های نوکیا 6.2 و 7.2 هم که در انتهای لیست قرار دارند ، منتشر شود .

در پایان باید اضافه کنیم که نوکیا 5.4 به صورت پیش فرض با اندروید 10 معرفی شده و طبق وعده دوبار به روزرسانی برای گوشی های نوکیا ، سال آینده این دستگاه می تواند به اندروید 12 هم به روزرسانی شود هر چند که هیچ تضمینی در کار نیست .

مطلب مرتبط :
نوکیا X20 و X10 معرفی شدند : سه سال به روزرسانی اندروید
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبعجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *