آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A02 به همراه One UI 3.1 منتشر شد

جعبه گشایی گلکسی A02

سامسونگ قصد دارد همه گوشی های هوشمند خود را که در سال 2020 و 2021 عرضه شده اند ، صرف نظر از قیمت آنها ، به اندروید 11 آپدیت کند. اکنون اندروید 11 برای گلکسی A02 منتشر شده که از آخرین دستگاه هایی است که این به روزرسانی را دریافت می کند .


گلکسی A02 یکی از گوشی های ارزان قیمت سامسونگ است که در اوایل سال 2021 معرفی شد و تاکنون هیچ به روزرسانی اصلی اندروید را دریافت نکرده است .با این حال اکنون سامسونگ اولین به روزرسانی عمده برای این گوشی را منتشر کرده و در حال حاضر کاربران در روسیه اعلان این به روزرسانی را دریافت کرده اند و می توان انتظار داشت تا چند هفته دیگر در تمام کشورها موجود شود .

اندروید 11 برای گلکسی A02 با شماره ساخت A022GDXU2BUI3 منتشر شده و این شامل ویژگی های جدیدی مثل حباب های چت ، بخش مکالمه در نوار اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف و دیگر قابلیت های جدید این نسخه اندروید می باشد .از طرف دیگر رابط کاربری One UI 3.1 سامسونگ هم به نسبت نسخه قبل تغییرات ظاهری کمی داشته و تعداد زیادی ویژگی جدید به همراه بهبود در برنامه های اصلی سامسونگ را به همراه دارد .

اگر با گذشت چند هفته هنوز اعلان به روزرسانی را ندیده اید ، بهتر است با مراجعه به قسمت به روزآوری نرم افزار در برنامه تنظیمات دستگاه ، و ضربه روی گزینه دانلود و نصب ، این مورد را به صورت دستی بررسی کنید .گفتنی است که این اولین به روزرسانی اصلی اندروید برای گلکسی A02 است و انتظار می رود سال آینده این گوشی به اندروید 12 هم مجهز شود .

مطلب مرتبط :
کدام گوشی های سامسونگ می توانند به اندروید 12 ارتقا پیدا کنند ؟
آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A10 هم منتشر شد

منبع



جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *