آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A10 هم منتشر شد

نکته و ترفندهای گوشی گلکسی M20

سامسونگ امسال از نظر به روزرسانی های نرم افزاری عالی کار کرده و بهتر از هر شرکت دیگری توانسته نسخه جدید اندروید را به دستگاه های با عمر دو سال خود برساند . از امروز آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A10 هم سرانجام منتشر شده و اکنون تنها یک تبلت گلکسی تب A8 2019 باقی مانده تا پرونده به روزرسانی های اندروید 11 برای سامسونگ بسته شود .


براساس گزارش های منتشر شده ، آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A10 هم اکنون برای کاربران این گوشی در هند در دسترس قرار گرفته و این در حالی است که گلکسی A10s از یک ماه پیش این به روزرسانی را دریافت کرده است .مطابق روال همیشه این به روزرسانی هم تا چند هفته زمان نیاز دارد تا به همه کاربران در دنیا برسد و طبق وعده سامسونگ تا اواخر شهریور ماه ، برای همه منتشر می شود .

این به روزرسانی که با شماره ساخت فریمور A105FDDU6CUH2 منتشر می شود ، علاوه بر اندروید 11 ، شامل رابط کاربری One UI 3.1 و وصله امنیتی ماه آگوست هم می باشد که در مجموع در یک بسته حدود 2 گیگابایتی منتشر می شود.اگر تا چند هفته بعد هنوز نتوانسته اید اعلان این به روزرسانی را مشاهده کنید ، بهتر است با مراجعه به قسمت به روزآوری نرم افزار در برنامه تنظیمات و ضربه روی دکمه دانلود و نصب ، بررسی کنید که آیا به روزرسانی موجود است یا خیر .

آپدیت One UI 3.1

همان طور که بارهای گفته ایم ، اندروید 11 ویژگی های جدیدی مثل حباب چت ، قسمت مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف و ضبط صفحه داخلی را به همراه دارد. همچنین One UI 3.1 هم علاوه بر اصلاح برنامه های داخلی سامسونگ مثل صفحه کلید و گالری و غیره ، ویژگی های ریز و درشت زیادی از جمله ویجت های بیشتر برای صفحه قفل و امکان حذف داده های مکانی از روی تصاویر قبل از ارسال را به همراه دارد .

در پایان باید یادآوری کنیم که گلکسی ای 10 سال گذشته هم به اندروید 10 با One UI 2.0 به روزرسانی شد و به این ترتیب اندروید 11 ، دومین و آخرین به روزرسانی اصلی سیستم عامل برای این گوشی است هر چند که آپدیت های امنیتی تا یک سال دیگر ادامه خواهند داشت .

مطلب مرتبط :
نگاه اولیه به اندروید 12 : تغییرات بزرگ سرانجام از راه رسیدند
کدام گوشی های سامسونگ می توانند به اندروید 12 ارتقا پیدا کنند ؟
منبعجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *