آپدیت اندروید 11 برای گوشی نوکیا 1 پلاس منتشر شد

nokia

شرکت فنلاندی HMD گلوبال که از سال 2018 گوشی های برند نوکیا را تولید و به فروش می رساند ، در این چند سال عملکرد فوق العاده ای در زمینه ارائه به روزرسانی های نرم افزاری داشته است .در جدیدترین مورد از امروز آپدیت اندروید 11 برای گوشی نوکیا 1 پلاس منتشر می شود .


HMD سال گذشته تمام گوشی های نوکیا را به اندروید 10 ارتقا داد که کار فوق العاده ای بود. برای امسال هم اگرچه برنامه زمانبندی این شرکت برای انتشار اندروید 11 با تاخیر مواجه شده اما باز هم نسبت به شرکت های دیگری مثل شیائومی ، وان پلاس و غیره عملکرد بسیار قابل قبول تری داشته است .تاکنون این شرکت به روزرسانی اندروید 11 را برای چندین گوشی میان رده و رده پایین از جمله  نوکیا 3.2 ، نوکیا 2.2 ، نوکیا 2.3 ، نوکیا 8.1 و نوکیا 2.4 منتشر کرده است و حالا نوبت به یکی از ارزان قیمت ترین مدل های نوکیا رسیده تا طعم این نسخه از اندروید را بچشد .

اندروید 11 ( نسخه GO ) برای گوشی نوکیا 1 پلاس در حالی از امروز منتشر شده است که مثل دیگر به روزرسانی های نرم افزاری این شرکت ، این آپدیت هم به صورت مرحله به مرحله منتشر می شود تا اگر مشکل خاصی به وجود آمد ، کاربران کم تری متضرر شوند .در موج اول این به روزرسانی که برای کاربران در حدود 30 کشور منتشر خواهد شد ، نام ایران هم دیده می شود .بنابراین اگر شما از کاربران نوکیا 1 پلاس هستید ، باید تا چند روز آینده اعلان این به روزرسانی را دریافت کنید .

گوشی نوکیا 1 پلاس

اندروید 11 Go اگرچه نسخه سبک سیستم عامل اندروید 11 است اما تمام ویژگی های جدید این نسخه از اندروید ،از جمله حباب های چت ، مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف و ضبط صفحه داخلی را ارائه می کند .

پس از اندروید 10 ، این دومین به روزرسانی اصلی سیستم عامل برای گوشی نوکیا 1 پلاس است ، بنابراین اندروید 12 برای این گوشی سال آینده منتشر نخواهد شد ، هر چند که به روزرسانی های امنیتی تا یک سال دیگر ادامه خواهند داشت .

مطلب مرتبط :
نوکیا X20 و X10 معرفی شدند : سه سال به روزرسانی اندروید
نگاه اولیه به اندروید 12 : تغییرات بزرگ سرانجام از راه رسیدند

منبع phonearenaجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *