گلکسی A31 به روزرسانی اندروید 12 با One UI 4.1 را دریافت کرد

گوشی گلکسی A31

سامسونگ یکی پس از دیگری گوشی های هوشمند گلکسی را به آخرین نسخه اندروید و رابط کاربری خود ارتقا می دهد .اکنون نوبت به گلکسی A31 رسیده که به روزرسانی اندروید 12 با One UI 4.1 را دریافت کند .این آپدیت فعلا تنها در کشور روسیه در دسترس است اما انتظار داریم که در چند روز آینده به کشورهای بیشتری گسترش یابد.


سامسونگ در حالی آپدیت اندروید 12 را برای گلکسی A31 شروع کرده که حدود یک هفته قبل این به روزرسانی را برای مدل جدیدتر این گوشی یعنی گلکسی A32 منتشر کرده بود . سامسونگ دو سالی هست که به روزرسانی های اندروید را سریع تر و بهتر از هر شرکت تولید کننده دیگر دستگاه های اندرویدی ( البته به غیر از گوگل ) انجام می دهد و پیشرفت های بسیار خوبی در این زمینه داشته از جمله ارائه سه و حتی چهار سال به روزرسانی اصلی اندروید برای دستگاه های جدید .

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی ای 32 با شماره ساخت ( فریمور) A315FXXU1DVD8 با جدیدترین نسخه رابط کاربری و همچنین وصله امنیتی ماه آوریل 2022 که بیش از 80 آسیب پذیری حریم خصوصی و امنیتی را برطرف می کند ، منتشر شده است .حجم دقیق این به روزرسانی هنوز مشخص نیست اما احتمالا شما باید بیش از 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی خالی داشته باشید .

ویژگی جدید در One UI 4
پالت رنگ در اندروید 12

اندروید 12 برای دستگاه های سامسونگ شامل ویژگی های جدیدی مثل پالت رنگ ( تغییر رنگ های اصلی و فرعی سیستم مطابق تصویر زمینه ) ، ویجت های جدید از جمله ویجت هوشمند ، داشبورد حریم خصوصی در برنامه تنظیمات ، دکمه های دسترسی دوربین و میکروفون در پنل اعلان ، بهبود برنامه های اصلی و عملکرد کلی سیستم ، حالت تاریک پیشرفته تر و گزینه های بیشتر در صفحه قفل و صفحه همیشه روشن می باشد .

ویجت های جدید در اندروید 12
ویجت های جدید One UI 4.1

در پایان باید یادآوری کنیم که گلکسی A31 با سیستم عامل اندروید 10 به بازارها عرضه شده بود و سال قبل به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد و از آنجایی که برای این دستگاه دو بار به روزرسانی سیستم عامل وعده داده شده ، اندروید 12 می تواند آخرین به روزرسانی برای این گوشی باشد هر چند که آپدیت های امنیتی تا یک سال دیگر ادامه خواهند داشت .

منبع


مطلب مرتبط :
9 ویژگی جدید اندروید 12 که حتما باید آنها را امتحان کنید
9 ویژگی جدید در One UI 4 که حتما باید آنها را امتحان کنید


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

One thought on “گلکسی A31 به روزرسانی اندروید 12 با One UI 4.1 را دریافت کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *