آپدیت اندروید 12 برای گوشی گلکسی A01 منتشر شد

جعبه گشایی گلکسی A01

در حالی که اکنون بسیاری از گوشی های میان رده و ارزان قیمت سامسونگ در حال دریافت به روزرسانی اندروید 13 هستند ، گوشی گلکسی A01 که یک دستگاه ارزان قیمت پرفروش در دو سال قبل بوده ، با یک سال تاخیر آپدیت اندروید 12 را دریافت می کند .


هم اکنون اندروید 13 برای بسیاری از گوشی های گلکسی منتشر می شود اما واقعیت این است که این نسخه به طور کلی تفاوت قابل توجهی نسبت به اندروید 12 ایجاد نمی کند .با این که گلکسی A01 نمی تواند اندروید 13 را دریافت کند ،اما رسیدن اندروید 12 برای کاربران این گوشی واقعا می تواند خبر خوبی باشد.

در حال حاضر آپدیت اندروید 12 برای گلکسی A01 با نسخه فیمور A015FXXU5CVK5 در ازبکستان عرضه می شود و مطابق تمام به روزرسانی های دیگر انتظار می رود در صورت نبود مشکل خاصی ، در روزهای آینده برای کاربران بیشتری منتشر شود .این به روزرسانی با رابط کاربری One UI 4.1 ( نسخه Core ) و به همراه وصله امنیتی ماه سپتامبر منتشر شده است .

تغییرات اندروید 12

در مورد اندروید 12 می توانید را مراجعه به این صفحه همه چیز را بدانید اما به طور خلاصه این نسخه شامل ویژگی های جدید زیادی است که مهم ترین آن قابلیت پالت رنگ است که با آن می توان رنگ های اصلی و فرعی رابط کاربری را مطابق با رنگ تصویر زمینه صفحه اصلی تغییر داد .ویجت های جدید و تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی پیشرفته تر هم از دیگر تغییرات قابل توجه در این نسخه است .

اگر شما گوشی گلکسی A01 دارید و هنوز پس از چند هفته این به روزرسانی را دریافت نکرده اید ، می توانید با مراجعه به قسمت به روزآوری نرم افزار ( Software Updates ) در برنامه تنظیمات ، روی دکمه دانلود و نصب ( Download and install ) ضربه بزنید تا این مورد را بررسی کنید .

منبع


مطلب مرتبط :
برنامه زمانی به روزرسانی One UI 5 برای گوشی های سامسونگ منتشر شد
اندروید 13 : هر آنچه که باید در مورد آن بدانید


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

One thought on “آپدیت اندروید 12 برای گوشی گلکسی A01 منتشر شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *