آپدیت نهایی One UI 3.0 با اندروید 11 برای گلکسی A51 شروع شد

جعبه گشایی گلکسی A51

سامسونگ در ادامه عملکرد بسیار خوبی که امسال در ارائه نسخه جدید اندروید داشته ، اکنون آپدیت One UI 3.0 به همراه اندروید 11 برای گلکسی A51 را شروع کرده است .این به روزرسانی زودتر از زمان وعده داده شده شروع شده هر چند که مدتی طول خواهد کشید تا به همه واحدها برسد .


سامسونگ پس از انتشار نسخه بتا اندروید 11 برای گلکسی A51 ، اکنون به فاصله یک ماه ، آپدیت نسخه نهایی و پایدار را برای این گوشی منتشر کرده است .در حال حاضر این به روزرسانی تنها در روسیه در دسترس کاربران می باشد اما باید تا چند هفته دیگر به دست دیگر کاربران این گوشی در سراسر دنیا برسد .

به روزرسانی جدید گلکسی ای 51 نسخه فریمور این دستگاه را به A515FXXU4DUB1 تغییر می دهد و همچنین شامل جدیدترین وصله امنیتی اندروید برای ماه فوریه 2021 هم می باشد .

مطابق انتظار این به روزرسانی شامل تمام ویژگی های جدید در اندروید 11 از جمله حباب های چت ، اعلان مکالمه ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف ، ابزارک اختصاصی پخش رسانه و غیره می باشد که در کنار تغییرات جدیدی که در پوسته One UI 3.0 وجود دارد ، باعث ایجاد یک تجربه جدید کاربری برای شما خواهند شد .

رابط کاربری One UI 3.0

همان طور که گفتیم در حال حاضر این به روزرسانی تنها در کشور روسیه قابل مشاهده است اما اگر شما تا روزها و هفته های آینده نتوانستید اعلان مربوط به آن را روی گلکسی A51 خود مشاهده کنید ، بهتر است با رفتن به قسمت به روزرسانی نرم افزاری (Software update) در برنامه تنظیمات دستگاه ، این آپدیت را به صورت دستی بررسی کنید .

در پایان باید اضافه کنیم که این اولین به روزرسانی اصلی اندروید برای گلکسی ای 51 است و طبق وعده سامسونگ ، این گوشی می تواند تا دو به روزرسانی دیگر را هم در آینده دریافت کند.

مطلب مرتبط :
One UI 3.0 در مقابل One UI 2 : همه تغییرات رابط کاربری جدید سامسونگ
نکته و ترفندهایی که برای کار کردن با گوشی گلکسی A51 سامسونگ باید بدانید

منبع sammobile


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *