نحوه استفاده از ویدیو به عنوان تصویر زمینه زنده در گوشی سامسونگ

galaxy A80

دستگاه های گلکسی سامسونگ ، یکی از بهترین و غنی ترین پوسته های اندرویدی را دارند ، که تعداد زیادی ویژگی شخصی سازی را بدون این که نیاز به نصب برنامه های شخص ثالث باشد ،دراختیار شما قرار می دهد .استفاده از ویدیو به عنوان تصویر زمینه زنده در گوشی سامسونگ یکی از این قابلیت ها است .


شما برای استفاده از ویدیوها به عنوان تصویر زمینه زنده در گوشی یا تبلت اندروید ، نیاز به استفاده از یک برنامه مخصوص برای این کار مثل Video to Wallpaper خواهید داشت .با این حال در گوشی های سامسونگ راه حل داخلی برای تبدیل ویدیو یا گیف به تصویر زمینه زنده برای صفحه قفل وجود دارد که در ادامه مراحل این کار را به شما نشان می دهیم .

1.ابتدا ویدیو دلخواه را که می خواهید به عنوان تصویر زمینه زنده در گوشی سامسونگ خود استفاده کنید را در برنامه گالری باز کنید .
2.روی دکمه سه نقطه در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.
3.از منوی باز شده گزینه Set as wallpape ( تنظیم به عنوان تصویر زمینه ) را انتخاب کنید .

تنظیم ویدیو به عنوان تصویر زمینه زنده در گوشی سامسونگ

4.اکنون دو گزینه پیش روی شماست : Lock screen یا صفحه قفل و Call background یا پس زمینه تماس ها .
5.روی گزینه Lock screen یا صفحه قفل ضربه بزنید .( نکته : توجه داشته باشید که این ویژگی از ویدیوهای حداکثر 15 ثانیه ای پشتیبانی می کند و اگر ویدیو شما طولانی تر باشد ، باید در مرحله بعد آن را برش دهید )
6.در این صفحه اگر می خواهید ویدیو را برش دهید روی دکمه قیچی در وسط صفحه ضربه بزنید در غیر این صورت Set on Lock screen یا تنظیم در صفحه قفل را بزنید .

استفاده از ویدیوها برای تصویر زمینه زنده در گوشی سامسونگ

متأسفانه ، این ویژگی به شما اجازه نمی دهد یک ویدیو را به عنوان تصویر زمینه زنده در صفحه اصلی تنظیم کنید. برای این کار باید از یک برنامه شخص ثالث مثل Video to Wallpaper که در این صفحه نحوه استفاده از آن به طور کامل شرح داده شده است ، استفاده کنید .

مطلب مرتبط :
چگونه در گوشی سامسونگ یک صفحه قفل پویا درست کنیم ؟ تغییر خودکار پس زمینه
چگونه ویژگی سطل آشغال در گوشی سامسونگ را غیرفعال کنیم ؟
نحوه ضبط تماس در گوشی سامسونگ با رابط کاربری One UI

منبع xda-developers


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *