آموزش اضافه کردن واترمارک روی عکس ها با آیفون بدون نصب برنامه

اضافه کردن واترمارک روی عکس ها یک روش عالی برای حفظ اعتبار و نگه داری از محتوایی است که تولید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید .تا پیش از این برای این کار اکثر ما از رایانه و نرم افزارهای ویرایشی مخصوص استفاده می کردیم ، اما خوشبختانه اکنون حتی با آیفون خود هم می توانید به سادگی یک واترمارک روی عکس بچسبانید .


برای اضافه کردن واترمارک به عکس ها با آیفون یا آیپد ، شما حتی نیاز به نصب یک برنامه شخص ثالث هم ندارید و همان ویرایشگر داخلی برنامه Photos این امکان را به شما می دهد .با این حال اگر از نتیجه راضی نشدید ، برنامه های شخص ثالث خوبی هم برای این منظور وجود دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت .

نحوه اضافه کردن واترمارک به عکس با برنامه ویرایشگر داخلی آیفون

1.برنامه Photos یا همان عکس ها را روی آیفون خود باز کنید و عکسی را که می خواهید واترمارک به آن اضافه کنید را باز کنید .
2.روی دکمه Edit در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید .سپس روی آیکون مداد کوچک در گوشه بالا ضربه بزنید تا ابزار Markup ( نشانه گذاری ) باز شود .

3.در مرحله بعد، روی نماد کوچک + در نوار پایین ضربه بزنید و سپس گزینه Text را انتخاب کنید.
4.روی کادر متن ضربه بزنید و آن را به موقعیت دلخواه خود بکشید. ما آن را در گوشه پایین سمت راست قرار داده ایم. سپس از گوشه های کادر بکشید تا اندازه آن را تنظیم کنید.

اضافه کردن واترمارک روی عکس ها در آیفون

5.روی گزینه Text دوبار ضربه بزنید تا متن خود را اضافه کنید. بعد، یک رنگ دلخواه را از نوار پایین انتخاب کنید.همچنین می تواند از دو فونت دیگر Georgia یا Noteworthy نیز استفاده کنید و در نهایت با استفاده از نوار لغزنده ، اندازه متن را کم و زیاد کنید .

اضافه کردن واترمارک روی عکس ها با آِیفون

6.پس از اینکه از نتیجه کار راضی بودید ، روی دکمه Done در گوشه بالا ضربه بزنید تا تغیرات شما ذخیره شود .

تنها محدودیتی که این روش برای اضافه کردن واترمارک روی عکس ها دارد ، این است که شما نمی توانید همزمان آن را روی چندین عکس اعمال کنید .از طرف دیگر می توانید یک امضا ( signature ) به عنوان واترمارک نیز اضافه کنید. با این حال، این روش به شما اجازه نمی دهد با رنگ بازی کنید.

با این حال اگر زیاد از واترمارک روی عکس های خود استفاده می کنید ، پیشنهاد ما استفاده از دو برنامه Snapseed و Canva است که امکانات بیشتری ارائه می کنند .برای مثال می توانید یک فایل واترمارک آماده را ایجاد کنید و سپس آن را روی تمام عکس های خود استفاده کنید .

منبع


مطلب مرتبط :
با این ترفند در دوربین آیفون عکس های هنری از طبیعت بگیرید !
معرفی بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس برای اندروید و IOSجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *