واتس اپ به زودی امکان ویرایش پیام های ارسال شده را فراهم می کند

ویزگی های جدید در واتس اپ

کاربران واتس اپ ممکن است به زودی بتوانند اشتباهات تایپی در پیام های متنی ارسال شده خود را برطرف کنند. سال‌هاست که کاربران از واتس‌اپ درخواست می‌کنند تا قابلیت ویرایش پیام های ارسال شده را اضافه کند و حالا ممکن است به زودی این ویژگی به واتساپ اضافه شود .


کاربران واتس‌اپ مدت‌هاست که از ستاره برای نشان دادن اصلاحات املایی استفاده می‌کنند، در حالی که گزینه دیگر حذف کامل یک پیام و نوشتن دوباره آن است .با این حال به نظر می رسد به زودی کاربران این پیام رسان محبوب روش کارآمدتری برای ویرایش پیام های ارسال شده بدست بیاورند .به گزارش WABetainfo، واتس اپ در حال کار بر روی یک دکمه ویرایش است که به کاربران اجازه می دهد پس از ارسال پیام ها، تغییراتی در آنها ایجاد کنند.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، برای ویرایش یک پیام کاربران باید روی پیام ارسال شده به مدت طولانی فشار داده و روی منوی سه نقطه ضربه بزنند. پس از انتخاب گزینه ویرایش یا Edit، کاربران می توانند تغییرات لازم را در پیام اصلی ایجاد کرده و مجدداً آن را ارسال کنند. البته هنوز مشخص نیست که آیا یک محدودیت زمانی برای امکان ویرایش پیام ها وجود خواهد داشت یا خیر.

قابلیت  ویرایش پیام های ارسال شده در واتس اپ

دکمه ویرایش پیام واتس اپ هنوز در حال توسعه است و برای کاربران واتس اپ ارائه نشده است و مانند تمام آزمایش‌های واتس‌اپ، این ویژگی احتمالاً ابتدا در برنامه بتا ( آزمایشی ) در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر می‌خواهید از اولین کسانی باشید که آن را امتحان می‌کند، می‌توانید برای برنامه بتا از اینجا ثبت‌نام کنید.

گفتنی است که تلاش واتس اپ برای اضافه کردن قابلیت ویرایش پیام های ارسال شده به سال 2017 بازمی گردد. اولین شواهد از ویژگی ویرایش در نسخه بتای واتس اپ برای اندروید نسخه 2.17.26 یافت شد. با این حال، این ویژگی هرگز در اختیار کاربران قرار نگرفت. از طرف دیگر تلگرام به عنوان رقیب اصلی واتس اپ ، از سال ها پیش به کاربران اجازه ویرایش پیام ها را داده است.

منبع


مطلب مرتبط :
قابلیت واکنش به پیام ها در واتس اپ برای تمام کاربران اضافه شد
امکان استفاده از واتس اپ در آیفون 5 و 5C از ابتدای آبان ماه وجود نخواهد داشت


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *