به روزرسانی اندروید 11 به همراه One UI 3.1 برای گلکسی A11 منتشر شد

جعبه گشایی گلکسی A11

سامسونگ ماه هاست که به روزرسانی اندروید 11 را برای تعداد زیادی از دستگاه های گلکسی خود منتشر می کند و این هفته نوبت به چندین گوشی ارزان قیمت این شرکت رسید.پس از گلکسی A12 و گلکسی A02s ، اکنون گلکسی A11 نیز به لیست دریافت کنندگان این آپدیت پیوسته است .


در زمان نوشتن این مطلب این به روزرسانی بزرگ برای گوشی گلکسی ای 11 ( شماره مدل SM-A115M ) با شماره فریمور A115MUBU2BUE1 تنها در کشور پاناما در دسترس کاربران قرار گرفته است اما باید به زودی شاهد پخش آن به مناطق دیگر دنیا از جمله ایران باشیم .با این حال در برنامه زمان بندی که سامسونگ پیش تر اعلام کرده بود ، این گوشی باید تا خرداد ماه این به روزرسانی را دریافت کند .بنابر این ممکن است حتی تا یک ماه طول بکشد تا به دست تمام کاربران برسد .

اندروید 11 جدیدترین نسخه از سیستم عامل محبوب گوگل است که با ویژگی های جدیدی مثل حباب اعلان ، بخش مکالمه در سایه اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف و ضبط صفحه داخلی معرفی و به دستگاه های سازگار ارائه می شود .علاوه بر این رابط کاربری One UI 3.1 به نسبت One UI 2 علاوه بر تغییرات ظاهری که دارد ، برخی ویژگی های مفید مثل حذف داده های مکان از روی عکس ها در زمان اشتراک گذاری و ابزارک های بیشتر برای صفحه قفل را ارائه می کند .

تغییرات ظاهری One UI 3.0

هنوز اطلاعات دقیقی از تغییرات این به روزسانی برای گلکسی A11 در دسترس نیست اما می دانیم که وصله امنیتی جدیدی را نیز شامل می شود و احتمالا باید از حجمی حدود 2 گیگابایت برخوردار باشد . این اولین به روزرسانی اصلی اندروید برای این گوشی رده پایین است و احتمال این که سال آینده اندروید 12 به این گوشی برسد ، زیاد است .

به این ترتیب پس از گلکسی A11 ، کاربران دستگاه های دیگر مثل گلکسی M11 و گلکسی A30 باید گوشی به زنگ باشند تا در روزهای آینده خبر رسیدن آپدیت اندروید 11 را بشنود .

مطلب مرتبط :
بررسی گوشی گلکسی A12 سامسونگ + ویدیو جعبه گشایی
بررسی کامل گوشی گلکسی A52 : واقعا عالی برای همه
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبع sammobileجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *