به روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A70 به همراه One UI 3.1 منتشر شد

گوشی گلکسی A70

قطار آپدیت های جدید سامسونگ همچنان ادامه دارد و این حتی زودتر از برنامه زمانبندی از پیش اعلام شده در حال پیشروی است .در جدیدترین مورد به روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A70 به همراه One UI 3.1 راه اندازی شده است .


سامسونگ در حالی از امروز آپدیت اندروید 11 را برای گلکسی ای 70 شروع کرده که طبق برنامه زمانبندی از قبل اعلام شده ، این گوشی باید تا یک ماه دیگر این به روزرسانی را دریافت می کرده اما اکنون برای کاربران در اوکراین در دسترس است و باید تا چند هفته دیگر به دست تمام کاربران در دنیا برسد .

اندروید 11 برای گلکسی A70 با شماره فریمور A705FNXXU5DUC6 منتشر شده و شامل وصله امنیتی ماه ماه مارس هم می باشد و از آنجایی که نسخه جدید سیستم عامل و رابط کاربری همزمان عرضه می شوند ، باید بسته ای به حجم 2 گیگابایت را دانلود کنید که برای دریافت آن توصیه می شود از اینترنت پرسرعت وای فای استفاده کنید.

به روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A70

از جمله ویژگی های مهم در این نسخه اندروید می تواند به مواردی مثل حباب چت ، بخش جدید مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف اشاره کرد.علاوه بر تمام این ها ، رابط کاربری جدید هم برخی از تغییرات ظاهری و ویژگی های جدید مثل Nearby Share برای اشتراک از نزدیک فایل ها ، ویجت های بیشتر برای صفحه قفل ، بهبود صفحه قفل پویا ، بهبود دوربین و برخی از برنامه ها و تعداد دیگری از قابلیت های جزئی تر می باشد .

گلکسی A70 یکی از گوشی های میان رده پرفروش سال قبل سامسونگ است که اکنون پس از دریافت اندروید 10 ، دومین به روزرسانی اصلی سیستم عامل خود را دریافت می کند .از آنجایی که این گوشی در لیست دستگاه های سامسونگ برای دریافت سه به روزرسانی اصلی نیست ، اندروید 12 برای آن دست نیافتنی به نظر می رسد .

مطلب مرتبط :
One UI 3.0 در مقابل One UI 2 : همه تغییرات رابط کاربری جدید سامسونگ
نحوه ضبط تماس در گوشی سامسونگ با رابط کاربری One UI
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبع sammobileجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *