به روزرسانی اندروید 11 برای گوشی گلکسی M11 منتشر شد

گلکسی M11

سامسونگ پس از ارتقا دستگاه های پرچمدار و میان رده خود به نسخه جدید اندروید و رابط کاربری ، اکنون به آرامی در حال تجهیز گوشی های ارزان قیمت و رده پایین خود به اندروید 11 است .گوشی گلکسی M11 جدیدترین موردی است که اکنون این به روزرسانی برای آن شروع شده است .


همین چند روز پیش بود که سامسونگ به روزرسانی اندروید 11 با One UI 3.1 را برای گوشی گلکسی M01 شروع کرد و اکنون به فاصله چند روز ،این آپدیت بزرگ را برای گلکسی M11 هم راه اندازی کرده است و انتظار می رود تا روزها و هفته های آینده به شکل گسترده ای در دسترس قرار بگیرد .

این به روزرسانی برای گوشی گلکسی M11 با شماره ساخت فریمور M115FXXU2BUD8 در حال حاضر تنها در کشور ویتنام مشاهده شده است و علاوه بر نسخه جدید اندروید ، شامل رابط کاربری جدید One UI 3.1 و پچ امنیتی ماه آوریل می باشد .البته همان طور که احتمالا می دانید ، گوشی های سری گلکسی M از یک نسخه سبک تر رابط کاربری سامسونگ ، موسوم به One UI Core بهره می برند .

اندروید 11

با این حال این به روزرسانی تمام ویژگی های جدید در اندروید 11 را برای این گوشی شامل می شود که مهم ترین آنها حباب های اعلان ،سیستم مکالمه در اعلان ، مجوزهای دسترسی یک بار مصرف و ضبط کننده داخلی صفحه می باشند .علاوه بر این ها ، پیشرفت های زیادی هم در رابط کاربری وجود دارد، از تغییرات ظاهری جدید و بهبود در برنامه های اصلی سامسونگ گرفته تا ویژگی های جدیدی مثل ویجت های بیشتر در صفحه قفل ، امکان حذف داده های مکانی از روی عکس ها در زمان به اشتراک گذاشتن و تعداد زیادی تنظیمات جدید .

در پایان باید اضافه کنیم که گوشی گلکسی M11 به صورت پیش فرض با اندروید 10 و One UI 2 معرفی شده که اکنون اولین به روزرسانی اصلی خود را دریافت می کند و احتمال رسیدن اندروید 12 در سال آینده برای این گوشی زیاد است .

مطلب مرتبط :
ویژگی های برتر رابط کاربری One UI 3.1 برای دستگاه های سامسونگ
بررسی اندروید 11 : تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید

منبع sammobileجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *