چگونه صدای باز کردن قفل و شارژ در گوشی های سامسونگ را خاموش یا روشن کنیم ؟

بررسی گلکسی A71

کارهای کوچکی وجود دارد که گوشی های گلکسی سامسونگ انجام می دهند که برای برخی افراد می توانند آزار دهنده باشند . به عنوان مثال، صدا باز کردن قفل دستگاه یا وقتی تلفن را به شارژ وصل می کنید یک صدای هشدار می شنوید .


One UI سامسونگ یکی از بهترین پوسته های اندروید در حال حاضر می باشد که تنظیمات گسترده ای را در اختیار کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ قرار می دهد .تنظیمات صدا از جمله مواردی هستند که در One UI به خوبی ارائه شده تا کاربران همچنان که می خواهند صدای زنگ تماس ها و اعلانات را بشنوند ، بتوانند از دیگر صداهای اضافه مثل باز کردن قفل دستگاه یا وصل کردن آن به شارژر دوری کنند .

بیشتر بخوانید : تقویم سال 1403 شمسی برای اپلیکیشن گوگل Calendar منتشر شد

برای خاموش کردن این صداهای اضافه باید به برنامه تنظیمات بروید یا می توانید نوار نوتیفیکیشن را از بالا به پایین بکشید و روی آیکون کوچک تنظیمات در گوشه سمت راست ضربه بزنید .

تنظیمات گوشی سامسونگ

در فهرست تنظیمات روی گزینه Sounds and Vibration ( صداها و لرزش ) ضربه بزنید تا به بخش تنظیمات صدا در تلفن گلکسی بروید .

در این بخش همان طور که می بینید تنظیمات زیادی برای صدا وجود دارد .به سمت پایین صفحه و قسمت System Sound/Vibration Control ( کنترل لرزش سیستم/صدا) بروید .

نظیمات صدای باز کردن قفل

در این جا می توانید دو گزینه Screen Lock/Unlock ( باز و بسته کردن قفل ) و Charging ( شارژ کردن ) را با ضربه روی سوییچ کناری غیرفعال یا فعال کنید .

خاموش کردن صدای باز کردن قفل در گوشی سامسونگ

همچنن از قسمت vibration در همین صفحه می توانید با خاموش کردن گزینه Charging ( شارژ کردن ) از لرزش هنگام شارژ کردن باتری جلوگیری کنید .

Turn off vibration for charging.

اکنون می‌توانید گوشی خود را در حالت صدا یا لرزش نگه دارید و از تماس‌های تلفنی و سایر اعلان‌ها مطلع خواهید شد، اما دیگر صدای قفل گوشی یا شارژ کردن را نخواهید شنید .


مطلب مرتبط :
چگونه چراغ اعلان دور دوربین جلو را در گوشی های سامسونگ فعال کنیم ؟
چگونه شدت لرزش گوشی اندرویدی و سامسونگ را تنظیم کنیم ؟


منبع


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

3 thoughts on “چگونه صدای باز کردن قفل و شارژ در گوشی های سامسونگ را خاموش یا روشن کنیم ؟

  1. من این کار و انجام دادم و همه گزینه ها و به جز شارژ دستگاه خاموش کردم ولی همچنان موقع باز کردن قفل صدای اعلان میاد و قطع نشده . گوشی a54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *