دانلود کنید : تصاویر پس زمینه رنگی و انتزاعی جدید از سیستم عامل کروم

تصاویر پس زمینه جدید سیستم عامل کروم

آیا از دیدن تصویر زمینه قدیمی خود خسته شده اید ؟ اگر این گونه است خوشبختانه گوگل اخیرا مجموعه جدیدی از تصاویر پس زمینه رنگی و انتزاعی را برای سیستم عامل کروم ارائه کرده است که در ادامه این مطلب می توانید آنها را برای دستگاه خود بگیرید حتی اگر کروم بوک ندارید .


تصویر زمینه مناسب نقش کلیدی در تجربه کاربری شما ایفا می کند و در حالی که داشتن یک تصویر ساده و تک رنگ برای محیط های کاری مناسب تر به نظر می رسد ، برای دستگاه های شخصی داشتن تصاویر رنگی و با فرم ها و اشکال مختلف ، هیجان انگیز تر خواهد بود .همچنین تصاویر انتزاعی هم نقش مهمی در والپیپرها دارند و طرح های انتزاعی مانند این مجموعه با استفاده از اشکال ، فرم و علائم حرکتی ترکیب منحصر به فردی ایجاد می کنند.

دانلود تصاویر پس زمینه رنگی

تصاویر پس زمینه رنگی کروم os

اشکال به عنوان پایه و اساس یک طراحی قوی عمل می کنند ، چه در یک نقاشی هنری پایه و چه در یک اثر هنری پیچیده .این دوازده تصویر زمینه گوگل از اشکال انتزاعی به همراه طیف گسترده ای از رنگ ها استفاده می کنند و برای داشتن یک دکوراسیون تمیز و مدرن بسیار عالی به نظر می رسند .این تصاویر پس زمینه رنگی را می توانید با وضوح بالای 2960 پیکسل از لینک زیر دریافت کنید .

دانلود تصاویر پس زمینه انتزاعی

تصاویر پس زمینه انتزاعی

طراحی انتزاعی به دلایل خوب ، در اطراف ما زیاد به چشم می خورد و این این یک ژانر فوق العاده است که به هنرمندان اجازه می دهد آزادی کامل در افکار و احساسات شخصی خود را بدون نمایش مستقیم سایر اشکال هنری کشف کنند.در ادامه مجموعه تصاویر پس زمینه انتزاعی گوگل که در اصل مربوط به تبلت پیکسل اسلیت بود ، را می توانید برای دستگاه خود دانلود و از آنها برای مدرن تر کردن صفحه دسکتاپ یا موبایل خود استفاده کنید .

این تصاویر پس زمینه را در دو نسخه برای دسکتاپ و برای موبایل می توانید از لینک زیر یکجا دریافت کنید و پس از استخراج فایل از حالت فشرده ، هر یک را که می خواهید برای دستگاه خود تنظیم کنید .

علاوه بر این ها گوگل مجموعه های تصاویر پس زمینه با طرح های مختلفی را برای سیستم عامل کروم خود ارائه کرده است که با استفاده از این لینک می توانید آنها را مشاهده و در صورت نیاز برای دستگاه خود دانلود کنید .جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *