دانلود کنید : نسخه جدید برنامه تصاویر پس زمینه زنده MIUI 12 برای اندروید

تصویر زمینه زنده شیائومی

شیائومی سال گذشته در رابط کاربری جدید خود دو تصویر زمینه زنده بسیار جذاب با عنوان Super Earth و Super Moon ارائه کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت .اکنون نسخه به روز شده تصاویر پس زمینه زنده MIUI 12 در دسترس است که در ادامه می توانید فایل نصب آنها را دریافت کنید .


ما مدت زیادی است که تصاویر پس زمینه را جمع آوری و به اشتراک می گذاریم ، و تصاویر پس زمینه زنده MIUI 12 هنوز یکی از بهترین های موجود هستند که خبر خوب این است . اکنون این والپیپرهای زنده عالی ، یک آپدیت هم دریافت کرده اند که صحنه های جدیدی را به ارمغان می آورد .

تصاویر پس زمینه زنده MIUI 12

سال گذشته هر دو والپیپر زنده Super Earth و Super Moon برای یک انیمیشن عالی که با باز کردن قفل رخ می دهد، بازخورد مثبتی دریافت کردند.Linuxct این تصاویر پس زمینه زنده را برای دستگاه های به غیر از شیائومی نیز پورت کرد و اکنون این توسعه دهنده یک به روزرسانی جدید برای این apk منتشر کرده است که شامل صحنه های جدید از ماه و زمین است .

این به روزرسانی دو صحنه جدید با عنوان Pahrump Hills و Bahram Vallis را در Super Moon Live Wallpaper به ارمغان می‌آورد و برای Super Earth Live Wallpaper نیز دو صحنه جدید ارائه شده که یکی مربوط به ساحل Navagio یونان است و دیگری از Dolomites ایتالیا.

خوشبختانه اکنون امکان استفاده از تمام این والپیپرهای زنده MIUI 12 ( جدید و قدیمی ) تنها با نصب یک apk فراهم است .نکته جالب تر اینکه در این نسخه جدید از ویژگی‌های روشنایی پویا نیز پشتیبانی می شود که براساس آن روشنایی تصویر زمینه براساس زمان روز تغییر پیدا می کند .همچنین در برخی از صحنه ها غروب و طلوع آفتاب دارای جلوه های ویژه خواهند بود.

نسخه جدید تصاویر پس زمینه زنده MIUI 12

نکته : اگر تم تاریک را به صورت تمام وقت روی گوشی خود فعال کرده باشید اما می خواهید تصویر زمینه براساس زمان روز تغییر کند باید از تنظیمات حالت تاریک گزینه Schedule ( برنامه ریزی ) را فعال کنید و زمان شروع را 4:00 صبح و زمان پایان را 3:59 بامداد تنظیم کنید.

این دو apk ( فایل نصبی ) را از لینک زیر می توانید برای دستگاه های اندروید 8 به بالاتر دانلود و نصب کنید و بعد به قسمت تنظیمات تصویر زمینه گوشی خود بروید و گزینه MIUI 12 Super را اعمال کنید .سپس برنامه ای را که نصب کرده اید را باز کنید تا پیکربندی باز شود .در اینجا می توانید هر صحنه ای را که می خواهید برای خود انتخاب کنید .

منبعجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *