رابط کاربری MIUI 14 شیائومی با ویژگی های جدید معرفی شد

miui 14 شیائومی

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی همزمان با معرفی گوشی های پرچمدار جدید این شرکت رونمایی شد.این پوسته اندرویدی جدید شیائومی قرار است به زودی برای طیف گسترده ای از دستگاه های شیائومی ، ردمی و پوکو عرضه شود .


نسخه جدید رابط کاربری گوشی های شیائومی با تمرکز بر بر بهینه سازی فضای سیستم و پرداش سریع تر ساخته شده است و به گفته شیائومی تعداد برنامه های غیرقابل حذف را به هشت مورد کاهش داده است .این معنای این است که کاربران می توانند بسیاری از اپلیکیشن های از قبل نصب شده روی دستگاه های شیائومی را به راحتی حذف کنند .

در MIUI 14 حدودا 1.5 گیگابایت فضای ذخیره سازی سیستمی کاهش پیدا کرده است که باعث می شود مصرف حافظه کاهش پیدا کند .همچنین بهینه سازی هایی را برای برنامه های شخص ثالث ارائه می کند تا آنها را سریعتر و روان تر از همیشه اجرا کند .

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی همچنین شامل برخی تغییرات جزئی در ظاهر است .در این نسخه جدید کاربران می توانند اندازه آیکون ها را انتخاب کنند و عناصر تعاملی جذابی مانند آواتارهای گربه و موارد دیگر را برای جالب تر کردن صفحه اصلی خود اضافه کنند.MIUI 14 همچنین ویجت های جدید، پوشه های قابل تنظیم و سایر تغییرات طراحی را ارائه می کند .

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی

در زمینه حفظ حریم خصوصی، شیائومی ادعا می کنند که MIUI 14 تمام پردازش های خود را در داخل دستگاه انجام می دهد تا هیچ اطلاعاتی از کاربر به سرورها ارسال نشود و بیش از 30 سناریو سیستم را پوشش می‌دهد، از جمله تشخیص تصویر، استخراج متن از عکس‌ها، زیرنویس برای تماس‌های ویدیویی، ضبط و ترجمه و موارد دیگر.

در زمینه هوش مصنوعی هم MIUI 14 پیشرفت هایی دارد .این دارای یک عملکرد توصیه جدید است که عادت های کاربر را یاد می گیرد و به طور فعال میانبرهایی را برای کدهای پرداخت و حمل و نقل از قبل ارائه می دهد که به ویژه برای کاربران چینی است. همچنین یادآورهای چند منظوره برای برنامه ریزی، خانه هوشمند، سفر و موارد دیگر ارائه می دهد.

به روزرسانی MIUI 14 شیائومی
به

فعلا شیائومی یک برنامه رسمی برای عرضه به روزرسانی MIUI 14 در چین منتشر کرده است و باید منتظر فهرست عرضه جهانی باشید تا بدانید چه زمانی امکان استفاده از رابط کاربری جدید روی گوشی های شیائومی ردمی و پوکو را خواهید داشت .البته طبیعی است که در ابتدا دستگاه های مدل جدیدتر این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد و سپس به تدریج برای گوشی های قدیمی تر هم عرضه خواهد شد .

منبع androidauthority


مطلب مرتبط :
شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را با بهبود در عملکرد و امنیت معرفی کرد


جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *