چگونه با دو ضربه به پشت گوشی اندرویدی چراغ قوه را روشن کنیم ؟

flashlight-hero

برخی از عملکردها برای گوشی هوشمند وجود دارد که شما می خواهید آنها را در سریع ترین زمان انجام دهید .روشن کردن چراغ قوه یکی از آن کارهاست که در ادامه ما به شما خواهیم گفت که چطور تنها با دو ضربه به پشت گوشی اندرویدی خود این کار را انجام دهید .


iOS 14 یک ویژگی جدید با نام Back Tap را به آیفون های سری 8 به بالا آورده است که به کاربران امکان می دهد با ضرباتی به پشت دستگاه عملکردهایی را از جمله گرفتن عکس از صفحه ، باز کردن دوربین و غیره را به سرعت انجام دهند.این ویژگی هنوز در اندروید وجود ندارد اما برنامه ای به نام Tap, Tap برای این کار وجود دارد که البته هنوز در پلی استور موجود نیست و می توانید از لینک زیر آن را برای گوشی اندروید 7.0 به بالاتر دانلود و نصب کنید .

زمانی که Tap, Tap را راه اندازی کنید ، می توانید با دو بار یا سه بار ضربه به پشت گوشی خود کارهایی مانند اسکرین شات گرفتن یا روشن کردن چراغ قوه را به سرعت انجام دهید . پیش از شروع کار با برنامه باید ابتدا مجوزهای دسترسی لازم را به آن بدهید و سپس می توانید ادامه مراحل را انجام دهید .

allow full control

حالا که برنامه را راه اندازی کرده اید می توانید ژست چراغ قوه یا Flashlight را برای دو ضربه به پشت گوشی اندروید خود تنظیم کنید .پیش تر در مطلبی گرفتن اسکرین شات با دو ضربه را گفته ایم و اگر آن را فعال کرده باشید هنوز می توانید برای سه بار ضربه گزینه چراغ قوه را تنظیم کنید .

1. Tap, Tap را باز کنید و یکی از گزینه های Double Tap Actions ( دو ضربه ) یا Triple Tap Actions ( سه ضربه ) را انتخاب کنید .

برنامه تپ تپ

2.اکنون روی دکمه Add Action ضربه بزنید .

روشن کردن چراغ قوه با دو ضربه به پشت گوشی

3. از دسته بندی Utilities گزینه Flashlight را انتخاب کنید .با این کار زمانی که دو ضربه به پشت گوشی خود بزنید چراغ قوه روشن می شود .

action categories
روشن کردن چراغ قوه با دو ضربه به پشت گوشی

برای تنظیمات بیشتر روی Add Requirement ضربه بزنید .در این صفحه می توانید برخی الزامات برای روشن شدن چراغ قوه را تعیین کنید .

روشن کردن سریع چراغ قوه گوشی

اگر نگران روشن شدن چراغ قوه در جیب خود هستید ، می توانید Display On را انتخاب کنید.با این کار مطمئن خواهید شد که چراغ قوه هنگام خاموش بودن صفحه نمایش روشن نمی شود.

select display one

مطلب مرتبط :
چگونه تمام سنسورهای گوشی اندرویدی را با یک ضربه خاموش کنیم ؟
چگونه اطلاعات اضطراری خود را به گوشی اندرویدی اضافه کنیم ؟

منبع howtogeek.جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *