چگونه می توانیم اپلیکیشن های اندرویدی را برای دیگران ارسال کنیم ؟

فروشگاه گوگل پلی استور

برنامه ها و بازی های روی تلفن هوشمند اکنون قسمت بزرگی از زندگی ما هستند در نتیجه پیگیری اخبار و تبادل اطلاعات با دیگران در این زمینه مفید خواهد بود . هم اکنون به اشتراک گذاشتن اپلیکیشن های اندرویدی با سایر کاربران کار ساده ای است که در ادامه به شما خواهیم گفت


چند روش مختلف وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها به راحتی یک برنامه یا بازی را مستقیماً برای سایر کاربران دستگاه های اندروید ارسال کنید.شما می توانید با استفاده از هر کدام از این روش ها برنامه یا بازی مورد علاقه خود را به دیگران معرفی کنید.

روش اول : ارسال فایل واقعی نصب با Nearby Share

Nearby Share یا اشتراک نزدیک، یک ویژگی جدید برای دستگاه های اندرویدی است که تا حدود زیادی شبیه قابلیت AirDrop در دستگاه های اپل می باشد .این به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به داشتن شماره یا اتصال وای فای مشترک ، فایل های دلخواه را به سرعت بین دو دستگاه نزدیک به هم ارسال و دریافت کنید .

فروشگاه گوگل پلی دارای قابلیت اشتراک نزدیک است که برای ارسال برنامه ها و بازی ها به کاربران کمک می کند .این روش خوبی برای ارسال اپلیکیشن های اندرویدی به دیگران است چراکه فایل واقعی را از طریق فروشگاه اپ ارسال می کند به این معنی که گیرنده می تواند بدون این که ابتدا آن را به صورت دستی دانلود کند ، نصب کند .

برای این منظور ابتدا برنامه گوگل پلی استور را باز کنید و روی آیکون سه خط افقی در گوشه بالا ضربه بزنید .

tap the menu icon

از منوی کشویی ظاهر شده روی گزینه My Apps & Games ( برنامه ها و بازی های من ) ضربه بزنید .

 اپلیکیشن های اندرویدی

در این جا به برگه Share ( اشتراک ) بروید .

navigate to the share tab

اکنون برای شروع مراحل کار با Nearby Share ، روی دکمه Send یا ارسال ضربه بزنید.

ارسال  اپلیکیشن های اندرویدی با اشتراک نزدیک

ممکن است از شما خواسته شود به فروشگاه گوگل پلی دسترسی به مکانی بدهید. روی Continue ( ادامه) ضربه بزنید و سپس از یکی از گزینه های while using the app ( در زمان استفاده از برنامه ) یا only this time ( فقط این بار ) را انتخاب کنید .

 ارسال اپلیکیشن های اندرویدی برای دیگران از طریق فروشگاه گوگل پلی

در این جا ، لیستی از تمام برنامه ها و بازی های نصب شده بر روی دستگاه خود را مشاهده خواهید کرد. هر کدام را که می خواهید ارسال کنید را انتخاب و سپس روی آیکون ارسال در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

ارسال  اپلیکیشن های اندرویدی از فروشگاه پلی استور

اکنون باید گیرنده ، برنامه گوگل پلی استور خود را باز کند و مشابه بالا به برگه Share ( اشتراک ) برود و روی گزینه Recieve ( دریافت ) ضربه بزند .

recipient taps recieve

روی دستگاه خود گیرنده را انتخاب کنید .

select the receiving device

حالا کد جفت سازی در دستگاه شما و گیرنده ظاهر می شود. کد را به آن بگویید و پس از تطبیق ، باید گیرنده روی Recieve ( دریافت ) ضربه بزند.

tap receive if the code matches

اکنون برنامه یا برنامه های انتخاب شده ارسال می شوند و آنها می توانند برای دریافت روی دکمه Install ( نصب) ضربه بزنند.سپس از آنجا که فایل واقعی برنامه را ارسال شده ، عملیات نصب به سرعت انجام می شود .

نصب برنامه ها

ارسال لینک مستقیم دانلود از فروشگاه گوگل پلی

اگر کسی که می خواهید برنامه یا بازی ای را برای آن ارسال کنید ، در نزدیکی شما نیست ، استفاده از روش بالا ممکن نخواهد بود اما ارسال یک لینک دانلود مستقیم از فروشگاه گوگل پلی مفیدتر از آن خواهد بود که نام برنامه یا بازی را برای آن ارسال کنید .

برای این منظور ابتدا برنامه گوگل پلی استور را باز کنید و برنامه یا بازی را که می خواهید ارسال کنید را پیدا کنید و سپس روی آیکون سه نقطه در گوشه بالا ضربه بزنید .

tap the menu icon

از پنجره باز شده ، روی گزینه share یا اشتراک ضربه بزنید .

اشتراک گذاری  اپلیکیشن های اندرویدی با دیگران

در این صفحه می توانید لینک نصب برنامه را مشاهده کنید .روی دکمه Copy ( کپی ) ضربه بزنید تا لینک در کلیپ بورد دستگاه شما ذخیره شود و سپس آن را در هر برنامه ای که می خواهید جایگذاری یا پیست کنید و برای مخاطب مورد نظر ارسال کنید .

copy the URL or pick an app

سپس هر کسی که روی این لینک ضربه بزند ، مستقیما به صفحه نصب برنامه مورد نظر در فروشگاه گوگل پلی هدایت می شود .این تنها کاری است که برای افرادی که در نزدیکی شما نیستند می توانید انجام دهید .

مطلب مرتبط :
روش نصب اپلیکیشن های اندرویدی که از گوگل پلی استور قابل دانلود نمی باشند
نحوه نصب واتس اپ بر روی گوشی های هوآوی بدون خدمات گوگل

منبع howtogeek


Slider

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *