امکان تایید سن در اینستاگرام با یک ویدیو سلفی راه اندازی می شود

بلاک کردن یا حذف کردن افراد در اینستاگرام

اینستاگرام در ایالات متحده شروع به آزمایش روش‌ جدیدی برای تأیید سن کاربران خود کرده است.اکنون کاربران برای تایید سن در اینستاگرام باید تاریخ تولد خود ارسال کنند و این روش تا دو روز برای تایید طول می کشد .با این حال به نظر می رسد به زودی دو روش دیگر برای این کار در دسترس خواهد بود .


در روزگار قدیم اینترنت، کودکان می‌توانستند درباره سن خود دروغ بگویند تا تمام وسعت شبکه جهانی وب را باز کنند و در رسانه های اجتماعی حساب باز کنند .از آنجایی که اینترنت در سال های اخیر گسترده تر و خطرناک‌ تر شده است، برخی از شرکت‌ها شروع به کنترل کاربران خود می کنند .اینستاگرام به عنوان محبوبترین شبکه اجتماعی دنیا مدت هاست که کاربران خود را ملزم می کند که حداقل 13 سال سن داشته باشند و اکنون، اگر نیاز به تغییر تاریخ تولد در حساب کاربری خود داشته باشید، این برنامه به مدرکی نیاز دارد که این تغییر را تایید کند.

این شرکت در یک پست وبلاگی توضیح داده که اگر تاریخ تولد خود را تغییر دهید، باید آن را با یکی از سه روش ارائه شده تأیید کنید.یک مورد ساده وجود دارد که شامل گرفتن عکس از ID و ارسال آن به اینستاگرام است.اما اینستاگرام اکنون دو روش اضافی دارد و هر دو کمی عجیب و غریب هستند.

اولین مورد گرفتن یک ویدیو سلفی است .در واقع در این روش چهره شما در زوایای مختلف ضبط می شود و از آنجا از یک برنامه هوش مصنوعی به نام Yoti که شرکت همکار اینستاگرام است ، برای تجزیه و تحلیل ویژگی‌های صورت و تخمین سن شما استفاده می‌کند.فناوری Yoti سن شما را بر اساس ویژگی های صورت شما تخمین می زند و سپس ویدیو حذف می شود و حدود 20 دقیقه بعد نتیجه اعلام می شود .

تایید سن در اینستاگرام با ویدیو سلفی

نکته مهم این است که Yoti قرار نیست بتواند هویت شخصی کاربران را تشخیص دهد و داده‌های مورد استفاده برای تأیید سن بلافاصله پس از انجام بررسی حذف می‌شوند و حاشیه خطای فعلی آن برای سنین 13 تا 19 سال حدود 1.5 سال است.

روش دیگری که برای تایید سن در اینستاگرام ارائه می شود، ضمانت اجتماعی یا Social Vouching است.در این روش باید از فالوورهای متقابل بخواهید تا سن شما را تایید کنند. فردی که ضمانت می کند باید بالای 18 سال داشته باشد و در آن زمان برای شخص دیگری ضمانت نکند. شما باید سه نفر را برای ضمانت دادن انتخاب کنید و آنها باید ظرف سه روز به درخواست پاسخ دهند.همه این روش ها در حال حاضر در حال آزمایش هستند و برای کاربران درایالات متحده در دسترس هستند، و احتمالاً در سایر کشورها نیز عرضه خواهند شد.

تایید سن در اینستاگرام به کمک فالوورها

اینستاگرام به دو دلیل می‌خواهد بداند شما چند سال دارید: اول، به این دلیل که برای استفاده از آن باید بالای 13 سال سن داشته باشید (در برخی کشورها بیشتر). دوم، برای اینکه اپلیکیشن خود را برای شما تطبیق دهد. به عنوان مثال، اگر 13 تا 17 سال سن دارید، حساب شما به طور پیش‌فرض به صورت خصوصی و تماس ناخواسته از جانب بزرگسالانی که نمی‌شناسید محدود می‌شود، و همچنین گزینه‌هایی که تبلیغ‌کنندگان برای دسترسی به شما با تبلیغات دارند.

منبع1 / منبع2


مطلب مرتبط :
چگونه ترتیب نمایش پست ها در اینستاگرام را از حالت الگوریتمی به زمانی تغییر دهیم ؟
چگونه وضعیت فعالیت در اینستاگرام را روی آیفون غیرفعال کنیم ؟


جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *