چگونه استاتوس های واتساپ خود را از برخی مخاطبین خاص مخفی کنیم ؟

استتوس واتس اپ

استاتوس های واتساپ که به شکل استوری های اینستاگرام در این پیام رسان به نمایش گذاشته می شوند ، به طور پیش فرض برای همه افراد موجود در لیست مخاطبین شما قابل مشاهده هستند .با این حال شما این امکان را دارید تا استاتوس های خود را از مخاطبین دلخواه مخفی کنید و در ادامه ما نحوه انجام این کار را خواهیم گفت .


ویژگی Status در واتس اپ از مدت ها قبل ارائه شده است و این عملکردی کاملا مشابه با استوری های اینستاگرام دارد و یک راه سریع و کاربردی برای به اشتراک گذاشتن متن ، عکس و ویدیوهای کوتاه شما است .برخلاف اینستاگرام و فیسبوک ، واتس‌ اپ به شما اجازه نمی‌دهد استاتوس های خود را به افراد منتخب محدود کنید. با این حال، می‌توانید افرادی را که می‌توانند استاتوس های شما را ببینند محدود کنید.

نحوه مخفی کردن استاتوس های واتساپ از مخاطبین دلخواه

1.برنامه WhatsApp را روی گوشی اندروید یا آیفون خود باز کنید و به قسمت تنظیمات یا Settings بروید .( در آیفون این گزینه در پایین صفحه به شکل زیر وجود دارد و در اندروید باید روی دکمه سه نقطه در گوشه بالا ضربه بزنید و آن را از منوی باز شده انتخاب کنید .)

تنظیمات واتس اپ در آیفون

2.از صفحه تنظیمات واتساپ ، گزینه Account یا حساب را انتخاب کنید .

تنظیمات حساب واتس اپ در آیفون

3.در صفحه بعد روی گزینه Privacy یا حریم خصوصی ضربه بزنید .

4.در این صفحه گزینه Status (وضعیت ) را انتخاب کنید .

استاتوس های واتساپ

5.اکنون باید گزینه My Contacts Except ( مخاطبین من به جز ) را انتخاب کنید و سپس از لیست مخاطبین خود ، افرادی که نمی خواهید ، استاتوس های شما را مشاهده کنند را انتخاب کنید .می توانید از ابزار جست و جو برای یافتن مخاطب دلخواه خود استفاده کنید .

مخفی کردن استاتوس های واتساپ از مخاطبین

6.پس از انتخاب تمام مخاطبین دلخواه ، روی گزینه Done ( انجام ) در بالا ضربه بزنید .

مخفی کردن استاتوس های واتساپ از مخاطبین دلخواه

با انجام این کار از این پس می توانید استاتوس های خود را بدون این که مخاطبین انتخاب شده بتوانند آنها را مشاهده کنند ، با دیگران به اشتراک بگذارید .

مطلب مرتبط :
چگونه می توانیم از اضافه شدن به گروه های واتساپ توسط دیگران جلوگیری کنیم ؟
چگونه استوری های واتس اپ را دانلود کنیم ؟

منبعجدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *