چگونه در گوشی های سامسونگ تبلیغات و تماس های مزاحم را مسدود کنیم ؟

رد تبلیغات و تماس های اسپم

تبلیغات و تماس های مزاحم می توانند باعث ایجاد دردسر و نگرانی هایی برای کاربران شوند .در بهترین حالت ممکن تنها باعث به وجود آمدن مزاحمت و حواس پرتی برای شما خواهند شد اما در بدترین حالت آنها می توانند کلاهبردارهای خطرناکی باشند .


اگر شما از تبلیغات و تماس های مزاحم بر روی گوشی خود خسته شده اید و از این بابت ناراحت می باشید، هیچ دلیلی ندارد که برای مسدود کردن آنها برخی از ویژگی های گوشی هوشمند خود را از دست بدهید .اگر از گوشی های گلکسی سامسونگ استفاده می کنید، می توانید به راحتی کنترل تبلیغات و تماس های مزاحم را در دست داشته باشید .

Ad Blocker

آگهی های تبلیغاتی خطرناک تنها به شکل تماس های اسپم یا هرز نمی باشند و آنها می توانند در وب سایت ها هم ظاهر شوند .تروجان ها می توانند از طریق آگهی های مخرب که به عنوان malvertisements شناخته می شوند در وب سایت های قانونی و معتبر هم قرار بگیرند و امنیت گوشی هوشمند شما را به خطر بیاندازند .

Ad blockers یا مسدود کننده تبلیغات این امکان را به شما می دهد تا دستگاه خود را از این خطرات امنیتی دور نگه دارید .برنامه مرورگر اینترنتی سامسونگ به کاربران این امکان را می دهد تا همزمان 5 مسدود کننده تبلیغات را فعال کنند تا این گونه یک مرور امن و بدون هیچ نگرانی در اینترنت را داشته باشند .برای فعال کردن این ویژگی در گوشی های سامسونگ مطابق زیر عمل کنید :

تبلیغات و تماس های مزاحم

1.برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ را در گوشی باز کنید و به منوی این برنامه وارد شوید .
2بر روی گزینه Ad Blockers ضربه بزنید .
3.هر کدام از Ad Blockers یا مسدود کننده های تبلیغاتی مورد نظر را در این جا دانلود و نصب کنید .
4.سپس از بالای صفحه آن را فعال کنید.

مطلب مرتبط : 5 ویژگی مهم در رابط کاربری جدید گوشی های سامسونگ که شما باید بدانید

Smart Anti-Tracking

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه برخی وب سایت ها سلیقه و ترجیحات شما را می دانند و به محض آن که وارد آن صفحات می شوید ، محصولاتی که شما می پسندید را نشان می دهند .این چنین آگهی های هدفمند به کمک ردیاب ها یا trackers به وجود می آیند و می توانند کلیک های شما و عادت هایی مرور شما را شناسایی کنند .

برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ می تواند به کمک یادگیری ماشینی این ردیاب ها را در وب سایت ها شناسایی کند .ویژگی Smart Anti-Tracking در برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ می تواند با حذف این کوکی های ردیاب ، از دیدن فعالیت های آنلاین شما جلوگیری کند .

نحوه فعال کردن Smart Anti-Tracking در گوشی های سامسونگ

تبلیغات و تماس های مزاحم

1.اپلیکیشن مرورگر Samsung Internet را اجرا کنید و سپس منوی برنامه را باز کنید .
2.بر روی گزینه Settings یا تنظیمات ضربه بزنید .
3.گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید .
4.گزینه Smart anti-tracking را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید و گزینه ON را انتخاب کنید .

مطلب مرتبط : آموزش تغییر عملکرد دکمه اختصاصی بیکسبی در گوشی های پرچمدار سامسونگ

Smart Call1

برای این که از شر تماس های مزاحم و تبلیغاتی خلاص شوید اولین قدم این است که بفهمید چه کسی با شما تماس می گیرد .ویژگی Smart Call در گوشی های سامسونگ می تواند این کار را برای شما انجام دهد .این ویژگی می تواند به صورت خودکار robocalls یا ربات های تماس گیرنده را شناسایی کند و به شما اجازه می دهد تا به راحتی شماره های مزاحم را مسدود یا به عنوان اسپم گزارش کنید .

برای فعال کردن قابلیت Smart Call در گوشی های سامسونگ به قسمت Call Settings یا تنظیمات تماس بروید و سپس گزینه Caller ID and spam protection را فعال کنید .

در پایان امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد .

منبع samsungجدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *