معرفی اپلیکیشن Today Weather : بهترین برنامه پیش بینی آب و هوا

اپلیکیشن Today Weather

درجه یک /

اگر شما به دنبال یک برنامه پیش بینی آب و هوا با امکانات زیاد و کاربری ساده می باشید ، پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن قدرتمند Today Weather می باشد .این برنامه از دقت بالایی برای پیش بینی آب و هوا برخوردار می باشد و شما می توانید پیش بینی های مربوط به منابع مختلف را هم با استفاده از آن مشاهده کنید .


همان طور که گفته شد اپلیکیشن Today Weather از رابط کاربری ساده ای برای نمایش اطلاعات برخوردار است و تمام این اطلاعات متنوع را در یک صفحه به شما ارائه می کند .در اولین قسمت از صفحه اصلی برنامه علاوه بر نمایش میزان دمای فعلی ، اطلاعات دیگری مانند تاریخ ، بیشترین و کم ترین میزان دما ، درجه رطوبت ، میزان فشار و غیره را مشاهده خواهید کرد .

 اپلیکیشن Today Weather

در قسمت پایین تر صفحه پیش بینی مربوط به 24 ساعت آینده را با آیکن های کوچک و زمان دقیق آن می توانید مشاهده کنید و در زیر آن پیش بینی مربوط به 10 روز آینده با استفاده از خط های ستونی که بیشترین و کم ترین میزان دما را نشان می دهند ، به شما ارائه می شود .

مطلب مرتبط : معرفی اپلیکیشن پیش بینی آب و هوای Dark Sky

 اپلیکیشن Today Weather

در ادامه نموداری از پیش بینی مربوط به باران را در زیر عنوان CHANCE OF RAIN مشخص شده است که این نمودار افقی احتمال بارش باران از صفر درصد تا 100 در ساعت های پیش رو را نشان می دهد .یکی دیگر از اطلاعات خوبی که می توانید در این برنامه بدست بیاورید مربوط به آلودگی هوا می باشد که تحت عنوان AIR QUALITY INDEX و با یک خط افقی رنگی به شمان نشان داده خواهد شد و در این جا رنگ سبز به معنی پاکیزه ترین میزان و رنگ قرمز به عنوان آلوده ترین میزان شناخته می شود .

 اپلیکیشن Today Weather

در ادامه هم محل قرار گیری خورشید و ساعت طلوع و غروب آن را خواهید دید که در زیر آن تاریخ ماه کامل و یا ماه جدید را به شما با استفاده از دایره های سفید رنگ نشان داده می شود .در پایان صفحه هم یک انیمیشن گرافیکی با شکل درخت میزان شدت باد را به شما نشان خواهد داد که در سمت راست آن عدد دقیق و زاویه باد را نشان می دهد .در پایان صفحه هم نقشه گوگل تحت عنوان RADAR به شم نشان داده می شود که این نقشه وجود توده های ابر را به شما نشان خواهد داد .

برنامه پیش بینی آب و هوا

در قسمت منوی کناری برنامه با استفاده از آیکن چرخ دنده می توانید به تنظیمات مختلف برنامه دسترسی داشته باشید .از جمله مهترین این تنظیمات گزینه Units می باشد که مربوط به واحد های اندازه گیری است که شما می توانید در این جا هرکدام از واحد ها را خواستید برای نمایش اطلاعات انتخاب کنید .

برنامه پیش بینی آب و هوا

یکی دیگر از گزینه های مهم در تنظیمات مربوط به Data Source یا منبع داده ها است.با استفاده از این گزینه می توانید به چهار منبع مختلف برای پیش بینی آب و هوا دسترسی داشته باشید که از جمله آنها dark sky و Accuweather شناخته ترین منابع به شمار می روند .

 اپلیکیشن Today Weather

برای اضافه کردن مناطق مختلف برای پیش بینی می توانید از آیکن + درکنار آیکن چرخ دنده مربوط به تنظیمات استفاده کنید و با وارد کردن نام منطقه مورد نظر پیش بینی های مربوط به آن جا راهم مشاهده کنید و برای پاک کردن منطقه اضافه شده روی آیکن سه نقطه در گوشه پایین سمت راست تصویر ضربه بزنید و سپس گزینه Remove را انتخاب کنید .

مطلب مرتبط : بررسی و آموزش اپلیکیشن Pocket

برنامه پیش بینی آب و هوا

در پایان باید اشاره کنیم که در بروزرسانی جدید این برنامه اگر شما از نسخه پولی آن استفاده می کنید می توانید از تنظیمات خودکار مربوط به تم روشن یا تاریک بهره مند شوید.اپلیکیشن Today Weather را می توانید از گوگل پلی برای گوشی های اندروید نسخه 4.2 به بالاتر و اپ استور برای آیفون وآیپد با سیستم عامل iOS 9 به بالاتر دانلود و نصب کنید .جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *