چگونه ترتیب نمایش پست ها در اینستاگرام را از حالت الگوریتمی به زمانی تغییر دهیم ؟

اینستاگرام سالهاست که فید اصلی را به صورت الگوریتمی کرده است به این معنا که ترتیب نمایش پست ها در اینستاگرام شما به صورت ترکیبی از حساب های دنبال شده و پیشنهادی است و هیچ ترتیب زمانی هم ندارد .خبر خوب این است که اکنون فید زمانی به اینستاگرام بازگشته است با این حال، این را به دو حالت مختلف تقسیم کرده است که هر کدام تمرکز خاصی نسبت به فید اصلی دارند.


اپلیکیشن اینستاگرام در حال حاضر استفاده از چندین حساب را در اندروید آسان کرده است.این ویژگی جدید همچنین دسترسی به چندین فید را به همان اندازه آسان می کند.اگر می خواهید با این ویژگی بیشتر آشنا شوید و با نحوه مدیریت فیدها مختلف آشنا شوید ، در ادامه همراه ما باشید .

چگونه فیدهای دنبال کننده ها و موارد دلخواه خود را مشاهده کنید

1.برای مشاهده فیدهای زمانی ( chronological )، اینستاگرام را باز کنید و روی لوگوی Instagram در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.
2.حالا یک منوی کوچک با دو گزینه ظاهر می شود. Following (دنبال کردن) و Favorites (مورد علاقه). یکی را برای انتقال به آن فید خاص انتخاب کنید.

تغییر ترتیب نمایش پست ها در اینستاگرام

هر دو فید Following و Favorites محتوا را به ترتیب زمانی نشان می دهند، با این حال همانطور که توسط اینستاگرام توضیح داده شده است، هر دو اهداف متفاوتی دارند.

حالت Following یا دنبال کردن یک فید زمانی است که محتوای حساب‌هایی را که فالوو کرده اید ، نشان می‌دهد و نه چیز دیگری. این بدان معناست که هیچ پست پیشنهادی را از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید، نخواهید دید.

حالت Favorites یا مورد علاقه درگیری بیشتری دارد و شامل حساب هایی است که شما مورد علاقه کرده اید. این به این معنی است که شما فقط این حساب‌های خاص را می‌بینید و به شما امکان می‌دهد به راحتی با افراد مورد علاقه و حساب‌های اینستاگرام خود همراه باشید.این حساب‌ها در فید صفحه اصلی شما نیز بالاتر ظاهر می‌شوند. لیست علاقه مندی های شما نیز خصوصی است، بنابراین کاربران هنگام اضافه شدن به لیست مطلع نمی شوند.

چگونه حساب‌ها را به فید موارد دلخواه خود اضافه کنید

چندین راه برای افزودن حساب ها به لیست علاقه مندی ها ( Favorites ) وجود دارد. در ادامه ما ساده ترین راه ها را به شما نشان میدهیم .

روش اول :

1.اینستاگرام را باز کنید و روی تصویر پروفایل ضربه بزنید .
2.در اینجا روی آیکون سه خط همبرگری در گوشه بالا ضربه بزنید .
3.از منوی ظاهر شده ، گزینه Favorites ( علاقه مندی ها ) را انتخاب کنید .

تنظیمات نمایش پست ها در اینستاگرام

4.اکنون حساب هایی را برای افزودن از لیست پیشنهاد شده ( suggested) انتخاب کنید یا نام شخصی را که می خواهید اضافه کنید تایپ کنید و سپس روی دکمه confirm ( تایید) ضربه بزنید .

روش دوم :

1.به صفحه پروفایلی که می خواهید به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید بروید و روی دکمه Following ( دنبال کردن ) ضربه بزنید .( اگر قبلا فالوو نکرده اید )
2.از منو ، گزینه Add to favorites ( افزودن به علاقه مندی ها ) را انتخاب کنید

نحوه نمایش پست ها در اینستاگرام

اکنون نمایش پست ها در اینستاگرام به صورت زمانی خواهد شد و حساب‌هایی که واقعاً برای شما مهم هستند، بدون موارد اضافه که سعی می‌کند پست‌هایی را به شما پیشنهاد دهد یا اکانت‌های جدیدی را بر اساس فعالیت‌تان دنبال کنید، دسترسی دارید.

فیدهای جدید در دستگاه های iOS و تلفن های اندرویدی در دسترس هستند. البته به خاطر داشته باشید که اگرچه اینستاگرام به ما امکان دسترسی به این فیدهای جدید را می دهد، صفحه اصلی همچنان به صورت پیش فرض الگوریتمی است و بنابراین اگر از برنامه خارج شوید، مستقیماً به فید الگوریتمی هدایت خواهید شد و نه فید زمانی.

منبع


مطلب مرتبط :
چگونه وضعیت فعالیت در اینستاگرام را روی آیفون غیرفعال کنیم ؟
چگونه رنگ پس زمینه استوری ها در اینستاگرام را تغییر دهیم ؟جدیدترین مطالب

[smartslider3 slider="9"]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *