چگونه می توانیم تعداد قدم ها را روی صفحه اصلی اپل واچ مشاهده کنیم ؟

شمارش گام ها توسط اپل واچ

ساعت های هوشمند اپل همچنان بهترین گجت های پوشیدنی بازار هستند که علاوه بر تمام امکاناتی که دارد ، می تواند تمام فعالیت ها و تمرینات شما را پیگیری کند .در حالی که اپل واچ تمام فعالیت های شما را با جزئیات نشان می دهد ؛ تعداد قدم هایی که بر می دارید را نمی توانید روی آن مشاهده کنید .


برای مشاهده تعداد گام ها ( steps ) روی اپل واچ شما می توانید از گزینه Activity Rings استفاده کنید اما این مستلزم انجام چند مرحله اضافه است .اگر می خواهید تنها با بلند کردن مچ دست به سرعت تعداد قدم هایی که برداشته اید را روی صفحه اصلی اپل واچ خود مشاهده کنید ، خوشبختانه روشی برای این کار وجود دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت .

از آنجا که هیچ راه حل داخلی برای نمایش تعداد قدم ها روی صفحه اپل واچ وجود ندارید ، ما باید از یک برنامه شخص ثالث کمک بگیریم .با این که اکثر این برنامه ها پولی هستند اما خوشبختانه تعدادی از برنامه های رایگان این کار را برای شما انجام می دهند .

مرحله اول : پیدا کردن واچ فیس ( صفحه ساعت ) مناسب

1.برنامه Watch را روی اپل واچ خود باز کنید و روی Face Gallery ضربه بزنید. سپس برای مشاهده گزینه های Activity ، GMT یا Infographics به پایین بروید.

نکته :اکثر واچ فیس ها می توانند همه ویژگی های مهم مانند تاریخ ، حلقه ها ، ضربان قلب و غیره به شما می دهند. با این حال ، اگر از ساعتهای فانتزی طبقه بندی شده مانند Artist ، Explorer یا Liquid Metal استفاده می کنید ، ممکن است جزئیات زیادی مشاهده نکنید.بنابراین در اینجا بهتر است از گزینه هایی مانند Modular ، Modular Compact یا Infographics استفاده کنید تا بیشترین اطلاعات را روی صفحه اپل واچ به شما ارائه کنند .

2. پس از انتخاب یکی از این واچ فیس ها ، روی Add ضربه بزنید تا به مجموعه خود اضافه شود.

3.اکنون به برگه My Watch بروید ، واچ فیس اضافه شده در مرحله قبل را انتخاب کنید و روی Set as current Watch Face ضربه بزنید.

نحوه نمایش تعداد قدم ها روی اپل واچ

مرحله دوم : پیدا کردن یک برنامه گام شمار مناسب

پس از انتخاب یک واچ فیس مناسب در مرحله قبل ، اکنون باید یک برنامه گام شمار مناسب روی آیفون خود نصب کنید .در این جا ما از Duffy استفاده می کنیم که رایگان است .این برنامه علاوه بر تمام ویژگی هایی که دارد ، می تواند اطلاعات قدم های شما را از اپل واچ بیرون بیاورد و روی صفحه اصلی نمایش دهد .پس از نصب برنامه مراحل زیر را دنبال کنید .

1.Duffy را روی آیفون خود باز کنید و مشاهده کنید که تعداد قدم ها را به درستی نشان می دهد یا خیر.
2.روی صفحه اصلی اپل واچ یا همان واچ فیس لمس با فشار انجام دهید تا به حالت ویرایش ( Edit ) بروید .
3.انگشت خود را به چپ بکشید تا به صفحه complication برسید. سپس روی یکی از نقاط ضربه بزنید و Duffy را از لیست برنامه های پشتیبانی شده انتخاب کنید.

مشاهده تعداد گام ها روی ساعت اپل

همچنین می توانید این گزینه را از صفحه Watch Face در برنامه Watch ، مانند تصویر زیر ، انتخاب کنید.

مشاهده تعداد قدم ها روی اپل واچ

با این کار از این پس ساعت شما تعداد قدم هایی که بر می دارید را در یک نگاه به شما نشان می دهد.در این جا از واچ فیس سفارشی Facer استفاده شده که تعداد گام ها را به طور واضح نشان می دهد .

البته باید گفت که Duffy مشکلاتی هم دارد .برای مثال برای اولین بار که از آن استفاده می کنید ، تعداد گام ها در زمان واقعی به روز نمی شوند و به کمی زمان نیاز دارند تا هنگام راه رفتن تازه شوند.با این وجود ، این برنامه علاوه بر نمایش تعداد قدم ها روی صفحه اپل واچ می تواند نمای کلی هفتگی و داده های گذشته شما را نیز به شما نشان می دهد.

برنامه های دیگری نیز به این منظور وجود دارد مثل Pedometer++ یا StepsApps که می توانید آنها را هم امتحان کنید اما برای ما استفاده از Duffy ساده و آسان تر بود .

مطلب مرتبط :
قابلیت تشخیص سقوط در اپل واچ چگونه عمل می کند و چطور آن را فعال کنیم ؟
نحوه فعال سازی و استفاده از ویژگی تشخیص شست و شوی دست در اپل واچ
چگونه از روی صفحه اپل واچ خود عکس ( اسکرین شات ) بگیریم ؟

منبع
جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *